LifeWave Türkiye Operasyonu’nu Durdurdu.

LifeWave Türkiye Operasyonu’nu Durdurdu.
REKLAM ALANI

Bildiğiniz Gibi Ülkemize Gelen Network Marketing Firmaları Olduğu gibi bazen Geldikten sonra bazı özel sebeplerden çıkış yapan firmalarda oluyor.Geçmişte Sunrider vs benzeri bir çok firma olmuştur

Geçtiğimiz Yıllar da Türkiye’ye giriş yapan Lifewave firması üyelerine attığı mail ile operasyonu durdurma kararı alarak Türkiye pazarından çekilmeye karar vermiştir.Kısaca kendi açıklamalarını sizler ile paylaşalım;

Türkiye’deki LifeWave topluluğunun bir parçası olduğunuz için size en içten şükranlarımızı sunmak ve minnettarlığımızı ifade etmek istiyoruz. Çalışkanlığınız, iş ortaklığınız, amacımıza olan bağlılığınız ve küresel topluluğumuza katkılarınız için minnettarız. 

REKLAM ALANI


LifeWave’in 31 Mart 2022 tarihinde Türkiye’deki operasyonlarını kapatacağını büyük bir üzüntüyle duyuruyoruz. Bu kararı vermek bizim için çok zor oldu ama Türkiye’deki operasyonların maliyeti ve döviz kuru oranları nedeniyle devam etmemiz mümkün görünmüyor. Bunun sizin ve işletmeniz için ne anlama geldiğiyle ilgili sorularınız olacaktır. Bu nedenle, bu geçiş sürecinde size rehberlik etmek için aşağıda olabildiğince ayrıntılı bilgi vermeye çalıştık.

Konuyla Alakalı detaylı bilgiyi resmi kanallardan ve danışmanlarından edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Homm Bitkisel Büyümeye Devam Ediyor başlıklı makalemizde homm bitkisel, homm bitkisel nedir ve homm kozmetik hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ