Faberlic Türkiye Yeniden Faaliyete Geçiyor

Faberlic Türkiye Yeniden Faaliyete Geçiyor
REKLAM ALANI

Geçtiğimiz Yıllarda Ülkemizde faaliyet gösteren Rus Menşeli Network Marketing Firması Faberlic Türkiye operasyonlarını durdurmuştu.Geldiği dönem ülkemizde iyi talep gören özellikle renkliz kozmetik alanında dikkat çeken faberlic firması geçtğimiz aylarda aldığı yeni kararla tekrar Türkiye operasyonunu başlattığını duyurdu.

Kısaca Faberlic 1997 yılında başlayan çalışmalarına 2010 yılından sonra tam hız devam etmektedir.

2016 yılında marka yeni gelişme stratejisi seçiyor ve moda endüstrisinde ön konumda oluyor – fast fashion konsepti (hızlı moda), başarılı perakende, ilk defa katalogtan satış ve iş seti deneyimi uygulanıyor. Bundan sonra bütün müşterileri her bir katalogta total look – çocuk ve yetişkin giyim koleksiyonu, sezon trendlerini gösteren parfüm, kozmetik ürünler ve iç çamaşırları bekliyor.Ilk yarı yıl için satış büyümesi %60 olarak gerçekleşti!

REKLAM ALANI

Daha sonra Faberlic modayı daha erişebilir ve yakın hale getirdi. Sonbahar 2016 yılı Faberlic işbirliği ve Rus tasarımcısı Alena Ahmadullina ile yıla damga vurdu.
Tasarımcının eserleri yılın en büyük moda etkinliğinde – Moskovada Mercedes-Benz Fashion Week’te sunuldu ve büyük coşkuya sebep oldu!

Aynı yıl içerisinde, bay ve bayan iç çamaşırı, bijuteri, tasarım aksesuarları pazarında direkt satışlarda lider olan Premium markası – Florange ile birleşti. Tıbbi cihazların benzersiz üreticisi – “DENAS MS” ile de işbirliği yaptı. 18 yıllık DENAS terapi tecrübesine dayanarak Sağlık ve Rusya Sosyal Gelişimi Gözetimi Federal seviyesinde resmi tanınma kazanmıştır. Bu yöntem kapsamında, 29 doktora ve yüksek lisans tezleri, 1000’den fazla bilimsel makale, aynı zamanda 5 monografi ve doktorlar için 20’den fazla rehber korundu.

Önümüzdeki 10 yıl boyunca şirketin ana gelişimi, parfüm-kozmetik şirketinin yaşam tarzı, moda ve stile dönüşmektir. Biz yeni pazara giriş yapıyor ve kendimize yeni ürün kategorisinin kapılarını açıyoruz: giyim, mutfak eşyaları, çorap, iç çamaşırı, ev ve sağlık ürünleri.


İleri zamanda Faberlic’e işimizi daha güzel, ürünlerimizi da çeşitli kılan yeni şirketler de katılacaktır.

Faberlic üyelik,Faberlic Türkiye ve tüm detaylarına resmi siteleri olan faberlic.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Unicity Türkiye başlıklı makalemizde global network firmaları, global network marketing ve unicity hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ