AERA

AERA
REKLAM ALANI

 

aerasynergo

 

AERA

REKLAM ALANI

Yine tanıtacağımız global firmamız aera Almanya kökenli bir network marketing firmasıdır.Kurucusu sağlık uzmanı Edeltraud Mosthaf  hastalıkların özelliklede genç yaştaki insanların hastalıklarının git gide çoğalmasından yola çıkarak değişik arayışlara girmiştir.

Bu yoldan hareketle uzmanlarla birlikte  Edeltraud Mosthaf ,Synergo adlı doğal içeriği oluşturmuşlardır.Synergo doğal içeriğin optimal bileşimi sayesinde tamamıyla bir sinerji etkisi sağlamaktadır. Böylece tek bir ürün ile bedenin karmaşık süreçleri en iyi şekilde desteklenmektedir.

Synergo İçeriği;

  • Asit-baz dengesi Bakiye
  • , Bir sağlam bir bağışıklık sistemi için Antioksidanlar
  • Aktif Olma Zamanı beyni amino asitler
  • Vitaminler, mineraller, eser elementler
  • Optimal kalsiyum-magnezyum oranı,
  • Zararlı maddelerden Kurtarma

 

Edeltraud Mosthaf yönetme tutkuyla inanmış ve kararlı vizyoner öncüdür. Bir antrenör ve eğitmen, hipnoz antrenör, şifacı ve başarılı bir girişimci olarak, o AERA modern, yenilikçi iş ve insan formunun sizin vizyonu ile hayata geçirdi.

Aera tek niş ürünle Almanya pazarına hitap etmektedir.Dileyen okuyucularımız aşağıdaki resmi sitesinden aera ve synergoyu inceleyebilirler.

http://www.aera-company.de/

 

 

Bir önceki yazımız olan NWA başlıklı makalemizde dünyaca ünlü networkçular, helmut spikker ve nwa hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ