Aestas World

Aestas World
REKLAM ALANI

AestasWorld

Bu gün sizlere tanıtacağımız Global Firma Türkçe dil seçeneği ve Türkiye Ofisi ile Kısa süre önce Network Marketing Dünyasına Adım Atan Aestas World Firmasıdır.Kendi Bakış Açıları İle Aestas World;

 

REKLAM ALANI

AESTAS sadece tamamen doğal ürünler üretip satmıyor; aynı zamanda modern çevrimiçi ticaretle doğal başarının bir temsilcisi. %100 doğal, %100 test edilmiş ve başarı garantili. Doğa nasıl organik olarak büyüyorsa ağ pazarlamamız da doğal büyümeyle gelişmektedir.

AESTAS daha şimdiden dünya çapında çok sayıda başarılı işletme ortağına ve ödüllü bir pazarlama konseptine sahip. Şirketimiz 2003 yılında Nevada’da (ABD) kuruldu ve 2012 yılında her ikisi de Avusturyalı olan Bernhard Würfler ve Peter Mödritscher tarafından devralındı. Vegan program, artık mevcut kozmetik ürünlerin yanı sıra içecekler ve gıda takviye ürünleriyle tamamlanmaktadır. AESTAS bugün dünya çapında vegan çevrimiçi ağ pazarlama alanında yenilikçi bir şirket olarak yer almaktadır. Tüm ürünler bitkisel “mucizevi madde” MORİNGA içermektedir ve bu maddenin özellikleri arasında kirli suyu tekrar içilebilir hale getirmek olduğundan dolayı sayısız uzman görüşlerine göre gelecekte en değerli ek besin maddelerinin arasında yer alacaktır.

 

Aestas Kimdir,Aestas Ürünleri,Aestas World Türkiye,Aestas World Üyelik İle İlgili Tüm Detayları Türkçe Dil Seçeneğide olan Resmi aestasworld.com sitesinden öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fireflies başlıklı makalemizde firefiles, firefiles türkiye ve Fireflies hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Site dedi ki:

    Mr. Aestas says thank you!! And, I have a bunch more book I want to give him to read so hopefully he ll write more reviews to post on here ??

BİR YORUM YAZ