GDİ GLOBAL DOMAINS INTERNATIONAL

GDİ GLOBAL DOMAINS INTERNATIONAL
REKLAM ALANI

GDİ

Sizlere bu sefer global fakat farklı bir network marketing sisteminden bahsedeceğiz.Bu sisteme kısaca domain network marketing sistemi de diyebiliriz.

REKLAM ALANI

“Income for Life” GDI tarafından geliştirilen bir programdır. Bu program size kendi domain isminize, kendi web sayfanıza ve hayat boyu sürekli artan bir gelire sahip olmanizi saglar.

Programa katıldığınız andan itibaren hem firma hem de diğer katılımcılar tarafından işinizi geliştirmek için çok güçlü destekler almaya başlarsınız.

Herkes kendini size yardımcı olmak için adamış bulunmaktadır ki bu bir kazanç-kazanç durumunu ortaya çıkarmaktadır.

Şirkete ortak olan herkes şirketten bir adet domain satın alıyor. Bunu ister kendi kişisel sitesi olarak kullanabiliyor, ister insanlara bu firmayı anlatmak için, isterse de başka bir projesini gerçekleştirmek için kullanabiliyor. Bütün ortaklar bu hizmet karşılığında şirkete 10$ ödüyorlar..

Bu ödemeyi şirket yedi günlük deneme süresi bittikten sonra tahsil ediyor ve bu 10 doların 5 dolarını o kişiyi şirkete kazandıran 5 kişiye birer dolar olarak ödüyor… Çok anlamsız görünüyor olabilir lütfen okumaya devam edin.

Siz şirkete ücretsiz olarak kaydoluyorsunuz ve başka insanlara bu fırsatı sunmaya başlıyorsunuz. Ayrıca istediğiniz bir isimle .ws uzantılı bir web adresinize ( ÖR: www.adinizsoyadiniz.ws ) ve bu adrese sahip 10 email adresine ve sunucu hizmetine sahip oluyorsunuz. (adınız.ws ve adınız@adınız.ws gibi)

Eğer 7 gün boyunca bu şirketin size para kazandırabileceğini ve hayatınızın fırsatı olduğunu düşünmeye devam ederseniz şirket sizden sağlamış olduğu hizmet karşılığı olarak 10 dolar tahsil ediyor.

Eğer 7 gün içerisinde kimseyi bu firmaya ortak edememişseniz ve daha sonra da kimseyi edemeyeceğinizi düşünüyorsanız ya da firmadan hoşlanmadıysanız ya da sular kesikse ve bu gibi bahaneleriniz varsa sorgusuz sualsiz kaydınızı silebiliyor ve firmaya ödeme yapmıyorsunuz.

Ancak eğer bu firmadan memnun kalmışsanız ve bu firmayla para kazanmakta ciddi iseniz üye olurken belirlemiş olduğunuz yöntemle 10$ sizden tahsil ediliyor ve sizin bu firmayla ortak olmanıza vesile olan 5 kişiye 1 er dolar olmak üzere 5 dolar ödeme yapılıyor.

Sizin de referans olduğunuz insanlar aynı şeyi yaşıyor ve onlar da sizler gibi 10$ ödediklerinde siz her birinden 1 dolar kazanıyorsunuz…

Sanırım sadece bir kaç kişiye mail atıp bu firmayla ortak olmalarını sağlayarak binlerce dolar kazanmanızı sağlayacak sihirli sistemin ne olduğunu anladınız.

Gdi network marketing sisteminin resmi olarak Türkiye’de ofisi bulunmamaktadır.Fakat internet tabanlı ve fiziksel ürünlerin olmadığı farklı bir network sistemi olduğu için ülkemizde gdi ile alakalı site ve bu işe yapan azımsanmyacak bir kitle mevcuttur.Dilerseniz gdi resmi sitesinden inceleybilirsiniz.

http://website.ws/

Bir önceki yazımız olan Calivita başlıklı makalemizde calivita, calivita kimdir ve calivita network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ