Qnet

Qnet
REKLAM ALANI

Qnet

Geçtiğimiz senelerde Türkiye’de çalkanarak insanların birbirine girdiği bir firma vardı.Quesnet adı ile ev organizasyonları network marketing işinden anlamayan kişilerin yaptığı düzenlemeler ile Türkiye’de denetime alınmıştı.Gerçekten bu konu hakkında network marketing ekibi olarak bir çok yerde bizlerde haram olduğundan ve firmanın sakıncaları olduğundan bahsetmiştik.Tabiki bu dönemi atlatarak ilerleyen qnet network marketing kişisel bakımdan gıda takviyesine kadar bir çok ürün ile resmi açılışını da yaparak Türkiye’de faal bir network firması olarak çalışmaya başladı.Bizim network marketing türkiye olarak bu işi resmi olarak yapan tüm firmaları anlatma objektfliğini gösterme durumumuz vardır.Burada networkelere düşen görev bizim eğitim bölümünde de anlattığımız gibi şirket seçiminden titiz davranmalarıdır.Bize de gelen yoğun talep üzerine network marketing sistemini kullanan tüm firmalar gibi qnet firmasından da sizlere kısaca bahsedelim.

REKLAM ALANI

 

En sıkı kalite kontrollerinin uygulanması ve her alandaki en iyi araştırmacılar, bilim adamları ve üretim tesisleriyle çalışma sayesinde, QNET, tüm dünyadaki insanlara çekiciliğini kanıtlamış olan geniş bir yaşam tarzı ve sağlık ürünleri yelpazesi sunmaktadır. QNET, kişisel bakım, beslenme, kozmetik, vücut ve su güçlendiriciler ve ev bakımından, koleksiyon paraları, mücevher, saat, tatil paketleri ve telekomünikasyon ürünlerine kadar, çeşitli, tam anlamıyla araştırılmış ürünler ve özel değere sahip markalar sağlamak için yoğun çalışmıştı.

 

QNET Promosyon Türkiye’nin en geniş ve en hızlı büyüyen çevrimiçi alışveriş ve iş topluluğu olup, 2010’dan beri, her yaştan, ırktan, cinsiyetten ve sosyo-ekonomik statüden sağlıklı, mutlu ve başarılı insanlardan oluşan yeni bir nesle ev sahipliği etmektedir.

Kurumsal, dinamik bir doğrudan satış şirketi olarak, üyelerimize; değerli yaşam tarzı ürünleri ve ağ pazarlama iş fırsatları ile çekici QInfinite Ödeme Planımız sayesinde yaşamlarının kalitesini etkin şekilde yükseltmelerini sağlayan hizmeti ve araçları sunuyoruz.

Nasıl mı? Doğru işte, en iyi ürünleri sunuyoruz. Odağımızda alışveriş yapanlar için QNET Promosyon eStore’u ve iş kurucular için QNET Promosyon Sanal Ofis’i güçlendiren; gelişmiş, bize ait bir e-Ticaret platformu bulunmaktadır. QNET Promosyon olarak iş ve ürün portföyünü diğerlerine tanıtmak için tam olarak destekli bir girişim fırsatı sunuyoruz. İş fırsatından yararlanılsa da yararlanılmasa da, QNET Promosyon  tüm dünyada müşterilerimizin gündelik yaşamlarını zenginleştiren çeşitli ürünlerin perakende satışını yapmaktadır.

 

Kendilerini bu şekilde tanıtan qnet firması,qnet üyelik,qnet nedir,qnet türkiye,qnet titan mı gibi tüm detayları resmi Türkiye sitesinden öğrenebilirsiniz.

 

www.qnet.com.tr

Bir önceki yazımız olan Berial Kozmetik başlıklı makalemizde berial, berial firması ve berial kozmetik hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ