B. CENGİZ BAHAR

B. CENGİZ BAHAR
REKLAM ALANI

Network Marketing sektörü büyüdükçe bu alanda kaynak ve başucu kitabı da giderek artmaktadır. Yabancı çeviri kitapların yanı sıra yerli yazarların kitapları da sektörde büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır.

 

Ticarette büyük bir yeri olan Network Marketing çalışma sisteminde bulunan girişimciler maalesef yeterli eğitime sahip olamamaktadır.Birçok firma eğitimlere önem verse de bazı firmalar eğitim konusundagerekli hassasiyeti gösterememektedir.

REKLAM ALANI

 

Network Marketing Sektöründe kitap çalışmasıyla önemli bir ihtiyacı karşılayan yazarlardan biri de B. Cengiz Bahar.B.Cengiz Bahar Selçuk Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunudur.Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünde ikinci üniversite olarak eğitimine devam etmektedir.

 

Uzun yıllar sigorta sektöründe satış ve pazarlama alanlarında görev almış. Bireysel Emeklilik sisteminin yeni başladığı yıllarda sadece bir satışçı veya yönetici olarak değil aynı zamanda bulunduğu şehirde (Konya)yerel gazete ve basında sektör hakkında yazılar yazarak ve programlar yaparak sektörün gelişmesi için emek sarf etmiştir.

 

2010 yılından itibaren sağlık sektöründe faaliyette bulunan B.Cengiz Bahar Yaşam Koçluğu da yapmaktadır. Kişisel gelişim seminerleri ve çalışmalarında bulunmuş özellikle bütünsel sağlık alanında birçok eğitim alarak bunu danışanlarına da yansıtmıştır.

 

2013 yılı itibariyle yazdığı kitaplarla özellikle kişisel gelişim alanında adından söz ettirmiştir. Şu ana kadar 7 kitabı yayınlanmıştır. Yakın zamanda çıkacak kitap çalışmaları ile de çalışmalarını devam ettirmektedir.

cebe profi

B.Cengiz Bahar son olarak yazdığı NETWORK MARKETİNG BAŞARILI OLMANIN 40 YOLU adlı çalışma ile network marketing sektöründe çalışan girişimcilerden büyük beğeni almıştır.B. Cengiz Bahar uzun yıllardır satış sektöründe çalışmanın verdiği tecrübe ile Marketing piyasasını harmanlamıştır. Kendisi de uzun yıllardır farklı yerel ve ulusal network marketing firmalarında çalışmıştır. İyi bir gözlemci olmasının getirisi ile network marketing sektöründe edindiği tecrübeleri ve bu alanda ihtiyaç duyulan bilgileriherkesin anlayabileceği bir dille kaleme almıştır. Kitabında özellikle maddeler halinde konulara yer vererek okunmasını kolay kılmıştır.

 

İçerikteki birçok hikaye ile okuyucuları aynı zamanda motive de etmektedir. Kitap bütün network marketing şirketlerinde çalışanlara hitap etmektedir. Yazarın özellikle uymadığı kurallardan sadece 5’iniçalışma hayatına dahil ederlerse hem organizasyonlarını hem de kazançlarını artıracaklar.

 

Doğru şirket seçiminden, ekip çalışmasına, ürün satışından eğitimlere kadar birçok konuda dikkat çeken bilgileri paylaşmıştır.Girişimciliğin profesyonel bir iş olduğunu ve bu alanda ciddi yer edinmek isteyenlerin sürekli olarak eğitimlerle kendilerini geliştirmeleri gerektiğini söylemektedir.

Yazarın şu an satışta olan kitapları şunlardır.

1-KUANTUM DÜŞÜNCE TEKNİĞİ

2-HAYATINIZA KATKI SAĞLAYACAK 111 TAVSİYE

3-BAKIŞ AÇINI DEĞİŞTİR HAYATIN DEĞİŞSİN

4-HUZURLU YAŞAMANIN 33 YOLU

5-HER ŞERDE BİR HAYIR VARDIR

6-ENDİŞEYİ BIRAK YAŞAMDAN KEYİF ALMAYA BAK

7-NETWORK MARKETİNG BAŞARILI OLMANIN 40 YOLU

Yazarın NETWORK MARKETİN BAŞARILI OLMANIN 40 YOLU adlı kitabına ulaşmak için Buradan Tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ertuğrul Belen başlıklı makalemizde ertuğrul belen, ertuğrul belen kimdir ve ertuğrul belen kitapları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ