Eric Worre

Eric Worre
REKLAM ALANI

Eric Worre

Değerli Network Marketing Türkiye Okuyucuları Bu Gün Sizlere Tanıtacağımız Kişi Özellikle Profesyonel Ol Kitabı İle Bu Sektörde Herkesin okuması Gereken bir Esere İmza Atan Eric Worre;

Eric Worre 25 yıldır Network Marketing Mesleğinde bir lider olmuştur. O şimdi bir distribütör ve Network Marketing Windpro odaklanmış olmaktan emekli olmasına rağmen, kariyeri ona deneyim ve geniş bir yelpazede verdi.  60 ülkede 500.000’den fazla distribütör ile muazzam toplam satış organizasyonları inşaa etmiştir. Ayrıca  en yüksek ciro üreten üst düzey liderlerden oldu; 200 $ milyon dolarlık Network Marketing şirketi Başkanı; Kendi şirketinin kurucularından ve başkanı, Halk Ağ TPN-; ve Network Marketing Mesleğine bir üst düzey pazarlama danışmanlığı yapmaktadır.

REKLAM ALANI

Eric başarılı bir eğitmen olmuştur ve  İnsanlarıAğ Pazarlama Uzmanları haline nasıl gelebilir eğitimleri ve dünyada canlı etkinlikleri, yüzlerce insana ilham kaynağı olmuştur.. O Kişisel Gelişim ve Network Marketing alanında hemen hemen her büyük Organizasyonlarda yer almıştır.

 

 

2009 yılında, Eric dünyada 137 ülkede bir izleyici ve 300.000 liderleri bir toplulukla, NetworkMarketingPro.com, Network Marketing Mesleğinde en çok izlenen eğitim sitesini kurdu. Kuruluşundan bu yana, Network Marketing Pro® bin ücretsiz eğitim videoları üzerinden sağlanan ve Network Marketing Mesleğinde en büyük ve en güçlü eğitim etkinliklerine ev sahipliği yapmıştır. Yıllık Git Pro İşe Ustalık  Network Marketing tarihinin en büyük haline gelmiştir.

 

Bir konuda ciddi olan herkes için “okunması gereken” ilk 10 ayda 300.000 kopya sattı ve olmuştur, – eric “7 Adımlar Bir Network Marketing Professional Becoming Pro git” Türkçe Olarak ta Yayınlanan Profesyonel Ol,Uluslararası en çok satan kitabın yazarıdır.

 

Eric gerçekten “daha iyi bir yol” olarak bu dünyada yerini alan ve Ağ Pazarlamayı bir meslek olarak düşünen kişiler için büyük çaba ve gayret sarfetmektedir. Eşi Marina ile birlikte Minnesota’ yaşıyor.5 Çocuk Sahibi ve 1 Torunu vardır.

Bir önceki yazımız olan Sinan Ergin başlıklı makalemizde kişisel gelişimciler, sinan ergin ve sinan ergin akademi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ