Bblue

Bblue
REKLAM ALANI

 bblue

Bu gün sizlere tanıtacağımız uluslararası firmamız gerçekten çok farklı bir alanda karbon salınımı ve projeyle karşımıza çıkan İngiltere merkezli bblue firmasıdır.Karbon ticareti son dönemde hem Avrupa’da hem de Dünya da yeni bir ticaret kapısı açmıştır.Bblue firmasın Türkiye’ye yönelik dolaylı yoldan lokasyonu da vardır.Hem network marketing alanında hem de büyük çaplı perakende alanlarda hizmet veren, bblue firmasını ve sistemini detaylı olarak inceleyelim.

 

REKLAM ALANI

“Sürdürülebilir ve yaşanabilir bir gelecek için çalışıyor ve herkese, yeryüzündeki kötüye gidişi ancak hep birlikte, elbirliğiyle durdurabileceğimizi anlatabilmek için çaba harcıyoruz.”

 

  Bizim amacımız işbirliği ve sıkı çalışmayla zararlı sera gazlarının salımının oranında hatırı sayılır bir değişikli yaratabilecek ve yenilenebilir kaynaklar kullanarak enerji üretebilen bir topluluk yaratmaktır.

 
Hedefimiz, enerji tasarruflu ve karbon dengeli yaşam tarzları oluşturmak ve bunun gittikçe daha çok sayıda insan için kabul edilmiş bir asgari standart olmasını sağlamaktır.

 
Amacımız, işletmeler için karbon yönetimi yapabilmek ve düşük karbon salımının ve karbon dengelemenin şirketler için yaygın bir uygulama haline gelmesini sağlamaktır.
Hedefimiz gönüllü karbon kredisi pazarının sunduğu avantajların geniş kesimler tarafından da bilinirliğini sağlamaktır.

 

 
Yaşanabilir daha iyi bir gelecek için Karbon ticareti

 
Bizler, Carbon Solutions projesi sayesinde kamuoyunun etkili gücü ve çıkarlarını tek bir amaç doğrultusunda yönlendirerek çevre sorunları üzerinde, küresel anlamda herkes tarafından ölçümlenebilir ve hissedilebilir bir etki yaratmanın; başka bir deyişle CO2 salımını düşürmek suretiyle küresel iklim değişikliğinin neden olduğu olumsuzluklara karşı mücadele etmenin mümkün olduğuna inanıyoruz., Firmamız, gönüllülük esasına dayalı karbon-kredi piyasasının sunduğu olanaklar ile karbon-kredi ticaretinin sağladığı olumlu çevresel etkiler hakkında mümkün olabildiğince geniş bir kitlenin bilgilendirilmesini görev olarak benimsemiştir.

 

 

Sürdürülebilir gelişme kültürünün yaygınlaştırılması hepimizin ortak çıkarına hizmet edecektir çünkü bu gelişme yöntemi bizi daha temiz ve yaşanabilir bir geleceğe doğru yönlendirebilecek tek çözümdür. Biz bu çözümü Carbon Solutions’da bulduk; ticari modelimiz sayesinde gönüllülük temeline dayalı karbon kredi alımsatımı ve buna bağlı ürün satışı ile hizmet paketimizin sunduğu öncelikleri topluluk oluşturma çabasında saklı gizli potansiyel ve dinamizmle süratli, etkin ve şeffaf bir biçimde biraraya getirmekteyiz.

 

bblue karbon ticareti,karbon network,bblue Türkiye,bblue network,bblue network sistemi,bblue üyelik hakkında ki tüm bilgileri aşağıdaki Türkçe sayfasından elde edebilirsiniz.

 

http://www.bblue.cc/home_tr

Bir önceki yazımız olan Mirra başlıklı makalemizde billur kalkavan, billur kalkavan ürünleir ve harun kolçak hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ