Green Master

Green Master
REKLAM ALANI

greenmaster

 

Bu gün tanıtacağımız firma Avrupa sınırımızdan komşu ülke Bulgaristan merkezli bir network marketing firmasıdır.Türkiye’de resmi olarak faaliyetlerini yürüten green master firmasını kısaca analiz edelim.

REKLAM ALANI

 

 

Green Master, Yeşil Öğretmen ve aynı zamanda Yeşil Hükümdar olarak alınabilir. Yeşil renk doğa, biyosfer, bahar, ekoloji, orman, bitkiler, biolojik temizlik, sağlık, denge, huzur, para, sevgi ve mutluluk sembolü.
Yeşil Öğretmen dikkatlice ve sabırla bu sembollerin özünü araştırmaktadır. Bu sembollerin gücünü keşfedip, Yeşil Hükümdar olarak onlara hükmeder. Bir sonraki aşamada büyük bir sevgi ve ilham ile bütün bilgisini öğrencilerine ve takipçilerine aktarır.

 

Tarihçe

1998 yılında Sofya’da kurulmuştur ve Bulgaristan’da son derece rekabetçi Multi Level Marketing(MLM) iş ortamında kendini geliştirmeye ve büyütmeyi başarmış ilk ve tek Bulgar şirketidir. Başlangıçta ev gereçlerinin üretimi ve satışıyla başlayan firma, günümüzde de ev temizliği, güzellik ve sağlık ürünleri gibi çok seçenekli ürün yelpazesiyle başarılı çalışmalarını çok geniş bir cografyaya yaymıştır.

 

 

Bir yandan bünyesinde yeralan ve inovatif teknolojiler, tıp, eczacılık, kozmetik, pazarlama alanlarında olan uzman kadrosuyla, diğer taraftan Bulgaristan, Avrupa ve tüm dünyada kurduğu iş ortaklıkları ile sunulan ürünler ve hizmetlernin yanında, ondan fazla başarılı marka ile; Green Master yüksek kalite ve uygun fiyatlarıyla yüz binlerce müşteriye hizmet vermektedir. Dünyada devrim yaratan Wellness hareketinin parçası olan Green Master, Doğu Avrupa ve Balkan’larda faaliyetlerini hızla büyütüp çok uluslu, başarılı bir şirket olarak faliyetlerine devam etmektedir. 15 yıldan beri, Green Master, çalıştığı cografyada binlerce destekçisine en gelişmiş iş alanı olan Multi Level Marketing iş alanının bir parçası olmak firsatı sunarak, finansal başarı, refah ve mutluluk hayallerini gerçekleştirmeleri için yardımcı olmaktadır!

 

 

Ürünler ve Detayları

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz her zaman tüketicinin refahı ve yararı için etkinliği kanıtlanmış, yüksek kaliteli, maksimum düzeyde yenilikçi olma kriterlerine bağlı olarak, özenle seçilmiştir. Green Master, Network Marketingin temel kuralını – sunulan ürünler ve hizmetler en az maliyetle ve üreticiden son müşteriye kadar, en kısa yoldan ulaştıran ve en iyi şekilde uygulayan firmalardan biridir.

 

Bizim hizmet ve ürünlerimiz birkaç kategoriye ayrılır:

1. Sağlıklı yaşam için – takviye edici gıdalar, fonksiyonel kozmetik, manyetik takılar ve bir çok araç ve gereçler.

2. İnovatif ürünler – bütün aile için çok yararlı ve etkili yeni teknoloji ile geliştirilmiş cihaz vb ürünler.

3. Ev için – mutfak alet ve gereçleri, su filtreleri, organik temizlik ürünleri, bambu ve mikrofiber temizlik bezi vb ürünleri.

4. Güzellik ve estetik ile ilgili ürünler – Swarovski kristallerden takılar, dermo kozmetik ürünleri, özel güçlendirilmiş formüllü parfümler, bitkisel şampuanlar ve duş jelleri.

5. Hizmetler

Özel seçilmiş kitap önerileri

Eğitim seminerleri

 

Green Master firmasının kendi tanımlamaları ile sizlere tanıtmaya çalıştık.Green Master firması Türkiye’de kurulan yeni network marketing firmalarından biridir. Green Master üyelik,Green Master Kimdir,Green Master Türkiye ile ilgili tüm bilgilere resmi greenmaster.com.tr sitesinden öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cristian Lay başlıklı makalemizde Cristian Lay, Cristian Lay Katalog ve Cristian Lay Katalogu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ