Nutronix

Nutronix
REKLAM ALANI

 

Yurtışındaki Global Firmalardan sizleri haberdar etmek için yoğun çalışmalarımız devam ediyor.Bu gün sizlere tanıtacağımız firmalardan biri de Nutronix İnternational Firmasıdır.

 

REKLAM ALANI

Nutronix Uluslararası çok katlı pazarlama kullanarak beslenme ve cilt bakım ürünleri satıyor. Şirket Robert Bremner, John Moates ve Harrison Nesbit tarafından 1999 yılında kurulmuştur. Önce Nutronix kuran, Bremner ona alternatif sağlık çözümleri keşfetmek için yol sağlık sorunları bir dizi yaşadı. O oluşturulan ürünlerin bir mercan kalsiyum idi.

Nutronix Ürünler genel olarak Nutronix İnternational beslenme ve kişisel bakım ürünleri ile pazarlama yapmaktadır.En önemli ürünleri ve bilgileri aşağıdaki şekildedir.

 

New Silver Solution
Gümüş ve arıtılmış su yapılmış, bu ürünün patojen mikropları öldürür ve bağışıklık sistemini destekleyen bir sağlık yardımı olarak pazarlanmaktadır. Bunlar bağırsaklarda bulunan yararlı bakterilerin zarar vermez ve vücudun toksinler kaldırarak, lenfatik akımı ve drenaj etkileyebilir.

 

Ziva

Ziva misket üzümlerinden yapılmış bir sıvı besin takviyesidir. Ürün polifenolik antioksidan, fitokimyasallar, yararlı yağlar ve doğal meyve şekeri içerir. Suyu da serbest radikal hasarına karşı vücudu korumak için iddia edilen ve anti-kanser ve anti-inflamatuar özelliklere sahip olabilir flavonoidler ve resveratrol içerir.

 

NuSulin
Bu, insülin direnci aşmak Tip 2 diyabetle habercisi yardımcı olmak için pazarlanan bir besin takviyesidir. NuSulin araştırmalar kan şekeri düzeylerini etkileyen olumlu gösterildi ve insülin direnci ile yardımcı olan tüm bunların GTF krom, vanadyum, biotin, alfa lapoic asit, dut yaprağı ekstresi, Frenk inciri kaktüs, glucomannan ve Banaba yaprak içerir.

 

Lady Anion Feminine Products

Lady Anyon FIR (uzak kızılötesi ışınlar) ve kadınlara birçok avantaj sağlamak için iddia edilen anyon yongaları içeren, eşsiz bir kadınsı hijyen ürünüdür. Iddia yararlar arasında daha hızlı sıvı emme, mikroorganizmaların büyümesini önleme, mukoza güçlendirdi, normalize pH ve enfeksiyonun yayılmasını inhibisyonu vardır.

 

Cellfood


Şirketin satış Literatüre göre, Cellfood 78 iyonik mineral, 34 enzim, 17 amino asitler, elektrolitler ve çözünmüş oksijen yapılır ve oksijen iddia ve hücreleri beslemek ve toksinler hastalığa neden kaldırmak yardımcı olmaktır.

 

Nutronix İnternational firmasının Türkiye resmi yapılanması yoktur.Fakat isminden de anlaşılacağı üzerine uluslararası bir yapıya sahip olduğundan üyelik kısmında Türkiye’yi ülke olarak seçebilirsiniz.Tabiki resmi olarak Türkiye’de faaliyet gösterdikleri takdirde sizlerle ilk olarak paylaşacağız.

 

Nutronix üyelik,nutronix Türkiye,nutronix nedir,nutronix ürünleri,nutronix international gibi bilgileri için resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan NanoliQ başlıklı makalemizde isviçre firmaları, isviçre gıda takviyesi ve isviçre marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ