Jeunesse

Jeunesse
REKLAM ALANI

jeunesse

Network Marketing Türkiye olarak sizlere hem yerli hem global hem ülkemizde faaliyet gösteren ,yahut göstermese de Dünya da popülerliği artan Türkiye’ye gelme ihtimali olan ya da Girişimci Networklerimizin getirebileceği firmaları tanıtmaya devam ediyoruz.İşte bunlardan biri de Jeunesse Global Network Firmasıdır.

 

REKLAM ALANI

Jeunesse Global Cilt bakımı ve Takviyeleri ile doğrudan satış modeli kurulmuş Uluslararası bir firmadır.Jeunesse özellikle hücresel düzeyde etkisini gösterecek ciltin ve vücudun genç görünmesine katkı sağlayan ürünler üzerinde çalışmaktadır.

 

Jeunesse Ürünleri Kişisel bakım ve Beslenme Ürünleri olarak kısa ama etkili bir yelpazeye sahiptir.Jeunesse ürünlerini Gençlik Geliştirme Sistemi (YES) denilen bir sistemle insanların sadece genç görünmesini değil kendisini genç hissetmesini sağlayacak ürünler üretiriz sloganı ve iddiasında dır.

product-jeunesse-all

Jeunesse Cilt Bakım Ürünleri Luminesce

Ve cilt bakımı bileşeni   Luminesce serisi adın altında ürettiği, süper ücretleri genç, taze cilt hücrelerinin  Doğal yetişkin kök hücrelerinden elde edilen güçlü bir büyüme faktörü kompleksi ile aşılanmış, ürünlerin Luminesce  ailesinin bir moleküler düzeyde cilt hücrelerini canlandırır.

 

Jeunesse Beslenme Ürünleri

Jeunesse Beslenme Ürünleri ile dna ve vücuda etkisini arttırmasını amaçlayan içecek ve kapsüller sunmaktadır.Bu ürünleri 4 Çeşit olan RESERVE,AM & PM Essentials,FINITI,ProPectin,adlı ürünlerdir.

Jeunesse Global Kazanç Planı

Jeunesse ile ödeme almak için altı yol vardır:

Perakende Satış Karı
Yeni Müşteri Kazanımı Bonus
Takım Komisyonu
Liderlik Eşleştirme Bonus
Müşteri Edinme Teşvik
Liderlik Bonus Havuzu

Jeunesse Global Firmasının Türkiye’de ofisi yok ve sitesinden de Türkiye kaydı şu anda yoktur.İlgilenen Networkler Jeunesse Global Kimdir,Jeunesse Network Üyelik ve Jeunesse İle ilgili tüm bilgileri Buradan Tıklayarak Edinebilirsiniz.

 

Firma:Jeunesse

Ülke:Amerika

Genel Merkez:Florida

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Tiande başlıklı makalemizde doğrudan satış, network marketing ve rus firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.