Max Naturel

Max Naturel
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye Takipçilerimiz Bugün sizlere tanıtımını yapacağımız yeni yerli firmamız network marketing şehirlerinden biri olan Adana Merkezli Max Naturel kendi anlatımları ve detayları ile tanıyalım;

Ana-Hayat Firmamız 23.09.2010 Tarihinde kurulmuş bir Dağıtım, Petrol ve Petrol Ürünleri Pazarlama, Gıda Kozmetik, Ek Gıda sektörlerinde hizmet veren tamamen yerli bir Limitet Şirketidir. Firmamız birçok uluslararası firmalarla anlaşmalı olarak imalat ve dağıtım sektöründe hizmet vermektedir.

REKLAM ALANI

On iki yıllık ticari tecrübemizle firma ortaklarımız Mecit SARI ve Ahmet ŞİMŞEK’in 20 yılı aşkın Network Marketing Ticaret tecrübelerini birleştirerek, bu tecrübeler ışığında Network Marketing Ticaret sektöründe de bir güven ve huzur ortamı oluşturmak ve insanlara sağlık ve para kazandırmak amacıyla MAX NATUREL adı altında faaliyete başlamış bulunmaktayız.

Max Naturel Ürünleri

Ürün Gamı Gıda Takviyesi Ağırlıklı olmak üzere bitkisel ve dermo kozmetik çeşitleri ile dikkat çekmektedir.Arge Çalışmaları devam eden Max Naturel Firmasında İlerleyen dönemde özel ürün çalışmaları da devam etmektedir.

Maxnaturel Kimdir,Max naturel üyelik,maxnaturel ile ilgili tüm bilgilere ve ÜCRETSİZ Üyelik için Buradan Tıklayarak Kayıt Olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Medsway başlıklı makalemizde medsway, medsway ürünleri ve medsway üyelik hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ