Netwin Network Marketing

Netwin Network Marketing
REKLAM ALANI

netwin

Netwin Network Marketing

Bu gün sizlere tanıtacağımız firma 2012 yıllarında çalışmalarına başlamış olan netwin network marketing sistemidir.Kısaca Ankara merkezli  Netwin network marketing ve sistem detaylarını sizlerle paylaşalım.

REKLAM ALANI

 

 

Netwin Network temel olarak internet tabanında oluşturulmuş yeni bir ticari platform olmakla beraber aynı zamanda da bir iş ve alışveriş ortamıdır. Reel ticaretin sanal ortama aktarılmasıyla, kişi, şirket ve gruplar ile kurum ve kuruluşlar arasında sanal ortamda oluşturulan işbirliği sonucunda, internetin ve sanal dünyanın sunmuş olduğu imkanları kullanarak ticaret olgusunda yeni bir sistem oluşturmaktadır.

 

 

Kaynakların sınırlı, ihtiyaçların ise sınırsız olduğu günümüzde, farklı alışveriş süreçleri ve işbirliği imkanlarını değerlendirip, ticarete farklı bir bakış açısı kazandırarak, yeni bir ivme katmak, işyerlerine daha çok kazanç, müşterilere harcarken kazandırmak, girişimcilere ise yeni ve farklı bir iş imkanı sunmaktır.

 

 

Kitlelerin ve işyerlerinin bir sistem çerçevesinde bir araya getirilerek yönlendirilmesi ile doğacak olan sinerjinin gücüyle herkesin kazanacağı bir ortam oluşturmaktır. Değiş-tokuş ile başlayarak, paranın bulunması ile farklı bir boyut kazanan ticaret, günümüzde bilişim teknolojilerinin hızla ilerlemesi ile ortaya çıkan erişim kolaylığı, ulaşım, iletişim, teknoloji, ihtiyaçların artması ve çeşitlenmesi, yeni buluşlar ve yeni ürünler gibi faktörlerin etkisiyle farklılaşmış, mal ve hizmetler daha kolay ulaşılır hale gelmiştir.

 

 

 

İletişim kanallarının çoğalması ve internetin yoğun kullanımı ile ticaret başkalaşarak farklı biçimler almaya başlamıştır. Kolay erişim, Ulaşım, banka kartı ve internet teknolojisi yeni bir ticaret biçimini başlatmıştır. E-ticaret adı verilen ticaretin bu formu internet üzerinden alışveriş yapan kişilerin aradıkları ürünleri ayaklarına kadar getirerek, bulundukları yerden farklı fiyat gruplarını ve ürün alternatiflerini görme şansını tüketiciye sunmuş, büyük bir alışveriş kolaylığı sağlamıştır, bunun sonucu olarak ta bir çok tüketici somut olarak görmediği mal ve hizmeti çok kolay ve ucuz edinir hale gelmiştir.

 

 

 

Netwin Network, ticaretin içinde var olan sürekli değişim ve dönüşüm olgusunu baz alarak yeni bir sistem oluşturmuştur. Bu sistem üretici, işyeri ve tüketiciyi gerek internet ortamında ve gerekse gerçek ortamlarda bir araya getirerek herkesin kazandığı bir platformu oluşturmayı hedeflemiştir; işyerinin daha çok müşteri, ciro ve kazanç; Müşterilerin ise daha çok indirim kazanacağı bu çatı aynı zamanda kişi ve kuruluşlara bayilik vererek onlara da yeni bir iş imkanı sunmakta ve bu organizasyonu gerçekleştirmeleri karşılığında büyük gelirler elde etmelerini sağlamaktadır. Sistemin ana unsurları Netwin Network web sayfası, üye işyerleri, müşteri (tüketiciler), kitlesel toplulukları(dernek,vakıf,spor kulübü) ve Netwin Network distribütörleridir.

 

Netwin Network Marketing nedir,netwin üyelik ve tüm detayları netwin.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnDükkan başlıklı makalemizde e-ticaret network marketing, eticaret network ve in dükkan mağaza hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ