Network Marketing Piyasasında Transfer

Network Marketing Piyasasında Transfer
REKLAM ALANI

Network Marketing Piyasasında Transfer bu başlık da neyin nesi dediğinizi olduğunuzu duyar gibiyim?

Geçen günlerde yine yeni gelen firmalardan birine katıldığım bir organizasyonda çok farklı bir şeyle karşılaştım.Yılların bilinen x firmasında gerçekten çok üst kademelerde olan uzman bir networker ,bu yeni gelen firmanın sunumunu yapıyordu.O anda şok olmuştum,ayda 20,30 bin dolar gibi bir kazancı olan insan o kadar kurduğu ekibi emeği neden boşa çıkartır ki,yani bizimde başlangıçta yaptığımız o firmadan bu firmaya geçmemizin tek nedeni kazançtı,çünkü başarılı olamıyordurk.Daldan dala atlayarak bir yerde yakalayacağımızı düşünüyorduk.

 

REKLAM ALANI

Fakat gerçekten bu kazançlara ulaşan insanların firma değiştirmesinin tek ve tek nedeni açgözlülükten başka bir şey değil,insan oğlunun doyumsuz olması ve hep daha fazlasını istemesi,ama bazen atalarımızın çok güzel olan bir deyimi vardır.Dimyat`a pirince giderken evdeki bulgurdan olmak,işte bu sözü yaşayan sözde liderleride gördük.

 

Sadece danışman ve liderler açısından değil,bire bir tanıdığımız bir Network kanal müdürünün ilk çalıştığı firmadan çıkarılıp,sonra başka firmalara geçmesi,sonrasında 2 kere giriş çıkışla tekrar aynı firmaya dönmesi de ,genel olarak ülkemizde sağlanamayan kurumsal kimliğin network marketing firmalarında da sağlanamadığını göstermektedir.

 

Son söz olarak belli kariyer ve kazançlara ulaştıktan sonra o kadar emeği ve çabayı boşa çıkaracak,manevi,kişisel bir sorun olmadığı sürece sağlam ve sistemli gitmek her zaman sizi ve değerlerinizi en üst planda tutacaktır.Şimdi bazı arkadaşlarımız sizlerinde bir çok yerde linki var diyebilir.Doğrudur fakat bizim arka planda çalışma sistemimiz çok farklıdır.Yani fiziki olarak sahada yapılan networkerler için yukarıdaki sözlerimiz geçerlidir.

 

Yukarıda anlattığımız lider ve firmaları çok iyi takip ederek neden ve sonuçlarına daha detaylı analiz ederek,kendi kişisel çözümlemenizi de en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Saygılarımla

Fatih Yavuz

Bağımsız Networker

Copyright © 2012 Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Blog Kurmak başlıklı makalemizde bedava blog kurmak, bedava site ve bedava site kurma hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ