Network Marketing Rekabetinde Yanlış Oyunlar

Network Marketing Rekabetinde Yanlış Oyunlar
REKLAM ALANI

 

Kuşkusuz Network Marketing sektörü gün geçtikce büyümeye devam ederken maalesef bu sektörde yer alan networker olarak adlandırdığımız danışman ve temsilci sayılarınında sürekli artış gösterdiğini görmekteyiz.

 

REKLAM ALANI

Daha önceki bir çok yazımızda belirtmemize rağmen maalesef sektörde yanlış oynanan oyun diye tabir ettiğimiz  birbirini karalama kampanyası,basiretsiz kişiler tarafından hala devam etmektedir.

 

Network Marketing Türkiye’nin önde kişilerinden ve Değerli bir yönetici olan Hakkı Özmoralı Bey’in de sürekli vurgu yaptığı sosyal medya da yaşanan bu sıkıntıların önlenmemesi sektör açısından olumsuz olarak göze çarpmaktadır.

 

Özellikle kurumsal kimlik yapısı olan network marketing firmaları bu konuda yaptırım uygularken,maalesef ağırlık yerli firmalarımız olmak üzere,kurumsallaşmasını tamamlamamış firmalarda bunu önlemek adına hiç bir adım atılmadığı gibi,destekler biçimde söylemlerde görülmektedir.

 

Bu şekilde benim firmam en iyi senin firman çok kötü senin ürünün kalitesiz en iyi ürünler bizde gibi ,çocuksu davranışla network yapan networkerler ve bu davranışlara izin veren firmaların maalesef ömürleri çok kısa olacaktır.Tarihte örneklerine sıkca rastladığımız bu olayı gözardı etmemek ,kurumsallaşmak isteyen firmalar ve lider olmak isteyen,yeni networklerin birinci derecede dikkat etmesi gereken hususlardan biri olduğunu ve unutmamalarını tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Müsiad "İşin Merkezi" Projesi başlıklı makalemizde bedava eğitimler, bedava girişi ve bedava girişimcilik eğitimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ