NU SKİN

NU SKİN
REKLAM ALANI

NUSKİN

Nu Skin® teknolojileri: Galvanic Spa System II with ageLOC® facial gels (ageLOC®  içeren Galvanik Spa yüz jelleri) , ageLOC® anti-aging ürünleri, yüz ve vücut bakım koleksiyonları.

REKLAM ALANI

Şirket Bilgileri:

Misyonu:

MİSYONUMUZ; dünya çapında kazançlı iş imkanlarıyla, yenilenen ürünlerle, zenginleştiren ve kalkındıran bir kültürle, insanların kendi hayatlarını geliştirmeleri için güçlenmelerini sağlayarak  iyinin gücü olmaktır.

Vizyon:

VİZYONUMUZ, Distribütörlere diğer tüm şirketlerden daha fazla gelir sağlayarak dünyanın önde gelen doğrudan satış şirketi olmaktır.

Blake Roney, Sandie Tillotson ve Steve Lund; kalbur üstü satış personelini çekecek cömert bir iş fırsatı ve “bütünüyle iyiye yönelik” iş anlayışıyla oluşturulmuş bileşenlerini, yenilikçi kişisel bakım ürünleri ile bütünleştiren bir şirket kurmaya karar verdiler.

Nu Skin®’in eşsiz iş fırsatlarını ve özgün ürünlerini keşfetmeleri insanların fazla zamanlarını almadı. Öyle ki, büyük ilgi çeken ilk ürün siparişi birkaç saat içinde tükendi.  Ürünler o kadar tutuldu ki, insanlar yanlarında getirdikleri şişe ve kavanozlarına özgün formüllü ürünleri kaşıkla doldurttular.

O zamandan beri, Nu Skin® kendine özgü bir iş yaklaşımı sergilemektedir; şirket, kuruluşundan bu yana, sürekli yenilenen yüksek kaliteli ürün konsepti ve büyük ilgi uyandıran benzersiz iş fırsatları ile farklılığını ortaya koymaktadır.

Distribütör liderlerimizin işlerine olan sarsılmaz bağlılıklarıyla bu sıra dışı iş modelinin birleşimi, hala öz değerlerine sımsıkı bağlı şirketimizi, değeri 1 milyar ABD dolarından fazla olan büyük bir işletme haline getirdi.

Bugün, Nu Skin®; doğrudan satış, cilt bakımı ve wellness (zindelik) sektöründe  çalışan kalbur üstü insanları, sunduğu üstün kaliteli ürünleri, kültürü ve eşsiz fırsatlarıyla farkını açıkça ortaya koymaktadır. Anti-ageing şirketleri arasında önde gelen Nu Skin®, sektörde standartları belirleyici bir rol üstlenmektedir.

1984’den beri, Nu Skin® kendine özgü bir iş yaklaşımı sergilemektedir; şirket, kuruluşundan bu yana, sürekli yenilenen yüksek kaliteli ürün konsepti ve büyük ilgi uyandıran benzersiz iş fırsatları ile farklılığını ortaya koymaktadır.
Distribütör liderlerimizin işlerine olan sarsılmaz bağlılıklarıyla bu sıra dışı iş modelinin birleşimi, hala öz değerlerine sımsıkı bağlı şirketimizi, satış hacmi 1 milyar ABD dolarını aşan büyük bir işletme haline getirdi.   İşte size, Nu Skin’i ciddi olarak düşünmenizi gerektirecek nedenlerden birkaçı:

    Orijinal iddiamız: Gençliğin Gizi
    Sözümüz: Sürekli Bilimsel Yenilik
    1.3 Milyar ABD Doları Değerinde Yıllık Satış Hacmi
    25 Yıllık Köklü Geçmişi
    50 Uluslararası Pazarda Faaliyet Göstermesi
    Dunn ve Bradstreet 5A-1 Reytingi
    Değeri 600 Milyon ABD Dolarının üstünde sabit sermaye yatırımları
    New York Menkul Kıymetler Borsasında (NYSE) Halka Açık (NUS) şirket olması
    Nu Skin®, distribütörlerine New York Menkul Kıymetler Borsası’ndaki diğer tüm doğrudan satış şirketleri arasında komisyon olarak en yüksek satış gelir yüzdesini ödeyen firmadır.
    2008 yılı içinde NSE distribütörlerine $500 MİLYON ABD DOLARI’NIN üzerinde ödeme yapmıştır!
    Nu Skin’de her 6 günde, bir milyon’un üzerinde kazanan yeni bir kişi aramıza katılır.
    Üstün lider olmayı hak kazanmış yeni liderlerimizin % 66’sı şirkette 5 yıl ya da daha az bir süreyle çalışmaktadırlar.

kaynak:http://www.dsd.org.tr

Nu Skin Resmi sitesi:www.nuskin.com

Bir önceki yazımız olan LR başlıklı makalemizde LR, lr kimdir ve lr marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ