WOR(l)D Global Network

WOR(l)D Global Network
REKLAM ALANI

wor(l)d

Ceo luğunu Fabio Galdi’nin yaptığı,WOR(l)D Global Network Londra Menkul Kıymetler Piyasası’nda uluslararası halka arz bitim işlemleri Londra’da merkezi  olan şirkettir.
100’den fazla ülkede binlerce distribütörlerin WOR (l) D Global Networkün küresel ağ ve hizmetlerini paylaşan dünya çapında etkin bir şirkettir. Merkeze bağlı toplam 6 Ülkede görevleri itibariyle şirketler kurulmuştur.

REKLAM ALANI

 

Şimdilik Bu Merkezler İngiltere,Amerika,İtalya,Çin,Singapur,Rusya’dır.Resmi Dsa Üyesi olan wor(l)d Global Network 5 Büyük sanayiyi bir arada bulundurmaktadır.Bunlar sırası ile Doğrudan Satış,Mobil Teknoloji,Mobil Reklamcılık,Video ve Voip İletişim,Yenilebilir Enerji Olmak Üzere Toplanmıştır.

 

 

WOR(l)D Global Network Ürünleri

 

YENİLENEBİLİR ENERJİ ÜRÜNLERİ
Power Clouds Bugüne kadar en büyük yenilenebilir enerji santrallerinin ( Fotovoltanik enerji santralleri ) ağını kuruyor. Bunu yapmak içinde projenin merkezine insanı koyuyor. Bu çalışmaya katılan insanlar temiz enerji üreticisi olmak ve buradaki ağ enerji satışından finansal olarak getiriler elde etmektedirler.

 

Mobil Teknoloji Ürünleri

adkash

Adkash uygulaması

Adkash uygulaması ile insanlar bir arama, bir sms veya mms gönderdiklerinde bu yerlerin reklamlarını görürler.

Adkash her zaman bir sms yada bir mms yada bir arama yapıldığında bir reklam görürsün ve bu reklamı izlemenin bedelini Adkash sana öder.

 

 

WOR(I)D TELEFON

Şık tasarımlı, bir kredi kartı gibi ince, dünya çapında en uygun fiyatla arama, sim kartı gerekmeden çalışan güçlü bir uydu telefondur

 

 

SUPER FREE WOR(I)D

Sabit hatlarla ücretsiz konuşma ve Cep tel ile ucuz kanuşma sağlar.

 

 

WOR(I)D SOFTSİM
Sistemden 100 Ülkede ücretsiz canlı sohbet ve video araması yapabilirsiniz.

 

 

WOR(l)D Global Network Türkiye resmi ofisi bulunmamakla beraber bir çok ürünü teknolojik ürünler olan WOR(l)D Global Network firmasına Türkiye’den üye olabilirsiniz.WOR(l)D Global Network firması ile alakalı Türkiyeden çalışma yapan bağımsız WOR(l)D Global Network Temsilcileri bulunmaktadır.

 

Yine WOR(l)D Global Network firması hakkındaki tüm detayları resmi İngilizce sitesinden öğrenebilirsiniz.WOR(l)D Global Network Türkiye ile ilgili tüm gelişmeler ve haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan FG XPRESS başlıklı makalemizde fg xpres, fg xpres nedir ve fg xpres türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.