Vemma

Vemma
REKLAM ALANI

 

Vemma

REKLAM ALANI

Bu gün size tanıtacağımız global firmalarımızdan biride Amerikan kökenli vemma network firması’dır.Türkiye’de 2011 yılında girişimleri bulunan fakat hala resmi olarak ofisi bulunmayan vemma’yı Kısaca kendi tanımlamaları ile inceleyelim.

 

 

Devlet ve Tıp kurumlarına göre çoğu Amerikalı günlük olarak en uygun besin maddelerini vücutlarına almamaktadır. Bunun sonuçları ise kronik hastalıklar; obezite ve yorgunluk konusunda artan risklerdir. Amerikan Tıp Derneği’nin dergisi (Haziran 2003), herkesin artık kaliteli bir vitamin ve mineral desteği alması gerektiğini öngörmektedir. Günümüzdeki bütün seçenekleri göz önünde bulundurursak, nereden başlamalı? diye sormamız gerekir. Besinler her zaman vitamin ve mineral kaynağımız olmuşlardır. Modern yaşam tarzlarımız, çevresel zehirlenme ve topraktaki minerallerin azalması yüzünden sağlıklı ve güçlü kalabilmek için sadece besinlere güvenmemiz neredeyse imkânsız hale gelmiştir.

 

 

Bu gün yediğimiz besinler, her zamankinden daha az besleyiciler ve daha fazla zehirlenme, kimyasallar ve yapay tatlandırıcılar içermektedir. Su depoları kirlenmekte ve hava kalitesi ise dünya tarihindeki en kötü değerlerde… Bunun sonucunda da hastalıklar artmaktadır. En iyi destek ürünleri artık seçenek değil, gereksinim haline gelmiştir.

 

 

 

Daha azında karar kılmayın, günlük olarak vücudunuzun gereksinimi olan tük kritik besinleri sunan bir ürünü seçin. Vücudunuzun her gün o kadar çok vitamin ve minerale ihtiyacı vardır ki, bunların hepsini bir tablete sıkıştırmak çok zor, hatta imkânsızdır. Çoğu multivitamindeki besinlerin absorbe edilmesi, tablet şeklinde ve çok yoğun olduğu için zordur. Görünürdeki yutma kolaylığı dışında sıvıların çok önemli bir başka özelliği vardır. Doktorların Masa Referansı’na (PDR) göre,  tabletlerin %10 ile %20’si emilirken, sıvılar %98 oranında emilme göstermektedir. Vücut için tek koruyucu ve savunucu temel vitamin, mineral ve besinleri yaşımıza bakmadan vücudumuza ulaştırabilen kapsamlı bir sıvı destek ürünüdür.

 

 

 

Vemma ürünlerini Türkiye’de resmi olarak ofis olmadığı için(Yakın zamanda olabilir.) avrupa sitesi üzerinden ve Türk girşimciler tarafından kurulan sitelerden takip edebilirsiniz.Ayrıca Doktor Mehmet Özü’nde tavsiyede bulunduğu vemma firmasını,vemma ürünlerini,vemma network,vemma üyelik,vemma kayıt ve vemma Türkiye bilgileri için uluslararası sitesini aşağıdaki adresten inceleyebilirsiniz.

 

http://www.vemma.com/

 

Bir önceki yazımız olan Siberian Health Sibvaleo başlıklı makalemizde siberian health, siberian health türkiye ve siberian health üyelik hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ