Oxo Global

Oxo Global
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Turkiye takipcilerimiz bugün sizlerle paylşacağımız Yerli firmamız İstanbul Merkezli Oxo Global ;

Oxo Global Sektörde uzun süre yer alan uluslararası firmalarda elde ettiği başarılarla adından en çok söz ettiren Networkerlerden Biri olan Enes Olgun Tarafından Kurulmuştur.Elde ettiği birikimi kurduğu sayısız ekip ve Liderlerle bir araya getirme düşüncesinin artık olgunlaşma evresinde hayata Geçen Oxo Global Network Marketing Sektörüne farklı bir soluk getirmeyi amaçlamaktadır.

Yüksek teknoloji ve doğal içeriklerle harmanlanmış ürün grubuyla sağlıklı ve güzel bir yaşam sunan OXO Global; hem kozmetik, hem de gıda takviyesi alanında doğrudan satış sektörünün lokomotif şirketlerinden biri olmayı hedefliyor..

REKLAM ALANI

OXO GLOBAL ÜRÜNLERİ

OXO GLOBAL markamız altında sağlık ve güzellik alanında anahtar ürünlerle ihtiyacımızı tamamlayacak ürünleri beğeninize sunuyoruz. Doğal yollarla elde edemediğimiz bu değerleri ürünlerimiz aracılığı ile yakalıyor olacaksınız.

OXO Global, kozmetik ve sağlıklı yaşam sektörüne yeni bir soluk getiriyor. Türkiye’de kurulan ve üretimini Türkiye’de yapan OXO Global, yaşlanma karşıtı anti-aging serumdan, leke karşıtı aydınlatıcı kreme, enerji shot’larından bağışıklık sistemini korumaya yardımcı pastillere kadar geniş bir ürün gamına sahip.
Dördü kozmetik olmak üzere toplam 7 ürünle yola çıkan markanın kurucusu Enes Olgun; ”OXO Global için yaklaşık 3 yıldır çalışıyoruz. Hedefimiz kullanıcıların kendinin en iyi haline ulaşması, daha genç ve sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olmak.” dedi.

Oxo Global Kimdir Oxo Global Uyelik,Oxo Global Network Marketing Hakkındaki tüm bilgilere resmi sitesi olan oxoglobal.org sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vip İnternational başlıklı makalemizde network marketing, network marketing firmaları ve network marketing şirketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ