PM İnternational-Pm Fitline

PM İnternational-Pm Fitline
REKLAM ALANI

 

PM İnternational

REKLAM ALANI

Evet Hem Global Hem de Türkiye lokasyonu bulunan firmalarımızı tanıtmaya devam ediyoruz.Bunlardan biride PM-İnternational’dir.Pm İnternational Almanya kökenli besin gıda takviyesi ve welness sektöründe tanınmış bir firmadır.

 

Dilerseniz  Kendi ağızlarından pm international firmasını tanıyalım;

 

“Dünya çapında sağlık, güzellik ve fizik kondisyon için yüksek kaliteli ürünlerin satışı alanında piyasa liderliği”.

 

Geleceğin piyasasında hızlı büyüme.

 

Kim büyük başarılar elde etmek istiyorsa tutkulu hedefler ortaya koymalıdır. PM-International şirketi büyümekte olan sağlık, güzellik ve fizik kondisyon sektörünün liderliğini almak için ortaya çıkmıştır. Bunun içinde birinci sınıf segmentler üzerine yoğunlaşıyor ve belirgin biçimde piyasanın içinde kendini gösteren yenilikçi ürün konseptlerine yöneliyoruz. Ayrıca şirketin başarısını garanti edecek olan bir satış sistemi de gerçekleştirdik. Bu sisteme katılım gösteren herkes bu başarıya iştirakçi olacaktır.

 

PM-International şirketinin başarısının temelinde gereksinimleri tam olarak karşılayan ve her geçen gün daha fazla insanı harekete geçiren kusursuz ürün felsefesi yatmaktadır. Düsturumuz “içerden ve dışarıdan sağlık, güzellik ve fizik kondisyon”. Burada çözüm gerçekte herkesin istemiş olduğu şeye görünür biçimde katkı sağlayan yenilikçi ürünlerdir. Daha iyi bir sağlık ve yüksek performansla yaşam kalitesi yükselir. Daha iyi bir görünüm ve gençlik ışıltısı ile hayattan daha fazla zevk alınır.

Hepimiz ileri yaşlara kadar devam eden verimli ve güçlü bir yaşam sürmeyi arzuluyor bunun için güzel görünmek istiyor ve doğal görünümlü bir gençlik ışıltısına değer veriyoruz. PM-International firmasının ürünleri işte tamda bu haklı gereksinimleri karşılamaktadır. Ürünler derhal etkili sonuçlar ortaya koymakta ve sürekli bir kullanım sunmaktadırlar.

Bu ürünlerin arkasında patentleri alınmış ve en yeni teknolojik gelişmelere göre uygun biçimde üretilmiş ve güvenilirliği kanıtlanmış bilimsel bilgiler vardır. Böylece besleyici maddeler nakil konsepti ile ilgili ürünlerde bulunan besleyici maddeleri hedef alan en uygun biyo ayarlanım geliştirilmiştir. Bu konsept sayesinde besleyici maddeler hücrelerimize aktarılmaktadır. İlaç sanayisinin sıkı GMP – standardına uygun biçimde yapılan üretim kesin kusursuzluğu ve böylece sürekli aynı kalan kalite seviyesini garanti etmektedir.

Kısaca; PM-International firması tarafından seçilen besin takviye maddeleri güvenilirliği kanıtlanmış bilimsel bilgilere dayanmaktadır.

 

Pm Fitline

Pm international fitline ürünleri için bir ‘Besin Taşıma Konsepti’ geliştirildi, pm ürünleri içindeki besinler, çok özel bir yöntemle ayrıştırıldı, bu sayede besinler, tam ulaşması gereken yerlere yani 70 trilyon hücrenin merkezine taşınabiliyor ve böylece eşsiz bir şekilde görevini yapabiliyor.

Hücrelerimiz sağlık ve enerji dolu oluyor ve fitline ürünleri kullananlar sağlıklı ve enerji dolu oluyor.

Dünyanın en üst düzey sporcu besinidir pm international, fitline ürünleri

Alman milli bisiklet takımı, Alman milli buzhokeyi takımı, Alman milli kayak takımı, Avusturya milli kayak takımı, Alman Milli Güreş takımı, Alman Milli Judo takımı, İsviçre Handbal takımı, Alman Nordic Walker takımı, Austria Wien 1.lig takımı ve Bavarya Tenis kulubü pm international ürünleri, fitline ürünleri, fitline sporcu ürünleri kullanmaktadırlar.

Resmi Site Bilgileri Aşağıdaki siteden edinebilirsiniz.Yepyeni firmalar ve tanıtımlarla Network Marketing Dünyasına soluk olmaya devam edeceğiz.

 

http://www.pm-international.com 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Monavie başlıklı makalemizde acai ürünleri, monavie ve monavie içecekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ