Faberlic

Faberlic
REKLAM ALANI

 

faberlic

Faberlic

Türkiye’de yerli ve yabancı Network Marketing firmlarında hareketlilik devam ediyor.Şimdide bildiğimiz kadarı ile ilk defa bir Rus network marketing firması Türkiye’ye merhaba dedi.Türkiye’deki rekabetin en çok olduğu kozmetik alanına giriş yapan bu firmamız faberlic kozmetiktir.

REKLAM ALANI

Faberlic kozmetik Rusya’dan Dünya’ya açılan en büyük network marketing firmalarından biridir.Faberlic Türkiye ofisi Şubat ayı içinde İstanbulda açılışı yapılması planlanmaktadır.Şimdi faberlic firmasını ve detaylarını kendi tanımlamaları ile kısaca inceleyelim.

Faberlic parfümeri ve kozmetik ürünlerinde en büyük uluslararası doğrudan satiş firmasıdır.Dünyanın 23 ülkesinde Faberlic resmi temsilciliği bulunmaktadır.Avrupa’da ve Asya’da 100 milyondan fazla kişi sürekli olarak faberlic ürünlerini kullanmaktadırlar.

Fabrikamız 40 bin m2 lik alanda uygun donanımlarla kurulmuştur.Ürünlerimiz uluslararası standartlarına uygun olarak üretilip,devletin en temiz ve güvenilir üretici sirketleri arasindadır.Ayrıca faberlic makyaj ürünleri dünyanın en büyük üreticisi Interkos (İtalya) şirketler grubunda üretiliyor.

Kendi araştirma merkezlerimizin bulunması bizim gurur kaynağımızdır.Faberlic,kozmetik ürünleri üzerine sürekli araştırmalar yapmakta olup cildimize sağlık ve gençlik kazandıracak yenilikçi olusumlar içerisindedir.

Faberlic Kozmetik rekbatçi Türkiye’de avon,oriflame,farmasi,fm ve HUNCA LİFE gibi firmaların bulunduğu ortamda network marketing sektöründe nasıl bir yer edinecek merakla bekliyor ve network marketing Türkiye olarak başarılar diliyoruz.

Faberlic kozmetik sitesini,faberlic üyelik,faberlic ürünlerini ve faberlic Türkiye yapılanmasını ve Faberlic Türkiye üyelik için aşağıdaki resmi sitesinden faberlic firmasını inceleyebilirsiniz.

https://faberlic.com/

Bir önceki yazımız olan AERA başlıklı makalemizde aera, aera içecek ve aera network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. irem dedi ki:

    ÇOK ÇOK MUKKEMEL URUNLER!!MUHCİZELİ!!BEN DENEDIM İYİKİ DENEMİŞİM CİLT SORUNLARIMI ANINDA ÇOZULDU!

BİR YORUM YAZ