Natla Global

Natla Global
REKLAM ALANI

 

Bu günki global firmamız Natla Global uluslararası network marketing sektörüne Amerikan merkezli bir firmadır.Şu anda Türkiye’de faaliyeti bulunmamakla beraber ileriki zamanlarda taleplere göre Dünya çapında bir yayılma söz konusu olacaktır.Natla Global firmasını ve detaylarını inceleyelim.

 

REKLAM ALANI

NatLA sınırsız kazanç potansiyeli daha iyi gelir garantisiyle  bir iş fırsatı sunan bununla  birlikte dengeli beslenme, kilo kaybı ve enerji desteklemek için ilk sağlıklı welness ürünlerini sunan bir şirkettir. Natla firmasının kurucusu Otto Gonzalez

 

Otto alanında ve yönetim düzeyinde hem de satış ve pazarlama alanında 25 yılı aşkın tecrübeye sahiptir.Network Marketing Sektörüne girmeden önce  Otto, sigorta sektöründe önemli bir üretici ve başarılarını  televizyon programlarında paylaşan bir kişiliği vardı. Ayrıca Otto çalıştığı Tv kanalında Muhabir olarak hem EMMY ödül için iki kez aday gösterildi , oradan Otto satış ve programlama dahil konglomera ait radyo istasyonu ve Gazete günlük operasyonlarına gün nezaret Worldwide Latin Medya yönetici ortağı oldu.

 

Natla Ürünleri

NatLA hayatınız boyunca yol en çeşitli yardımcı olabilecek ürünler inanılmaz bir envanterini bir araya getirdi. Biz başarılı bir iş itici gücü, ve müşterilerin dönmek için anahtar olarak kaliteli ürünlere inanıyoruz.Natla Global firmasının ürünleri arasında bitkisel Ganderoma ürünleri,gıda takviyesi ve içecekleri bulunmaktadır.

 

 Biz ürünlerimizin birini veya birkaçını deneyin kez, bu ürünlerin bazıları gerçekten ne denli büyük görürsünüz ve hiçbir kelime kalite ve sağlık yararları birinci elden istifade ettiğim tecrübeler tanımlayabiliriz ürünlerimizi potansiyel size sağlayabilir biliyoruz günlük yaşamda.

 

Natla kimdir,Natla Global ürünleri,Natla Üyelik,Natla Türkiye,Natla Global Türkiye ekibi ve yapılanması gibi konuları resmi siteden takip debilirsiniz.Tabiki ilerleyen dönemlerde her zaman ilkleri paylaşan network marketing Türkiye olarak Türkiye’ye giriş yapan firmaları sizlerle paylaşıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Karavita başlıklı makalemizde kanada firmaları, karavita ve karavita nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ