Sisel

Sisel
REKLAM ALANI

Sisel

SISEL International AG’nin iştiraki olan SISEL International LLC, beslenme ve kişisel bakım ürünleri araştırma, geliştirme ve üretim amacıyla kurulmuştur. SISEL neutraceuticals ve diğer biyolojik değerli elemanları ile yoğun biçimde temel besin asimile faydaları üzerine çığır açan araştırmaları için bilinen, “Tom  ve oğlu Tom Jr SISEL  tarafından 2006 yılında kurulduğundan bu yana iyi bir sağlık için çalışma başlatmışlardır. “Bilim için kullanılan bir kısaltmadır, Yenilik, Başarı, Enerji ve Uzun Yaşam, şirketin temel ilkeleri.

REKLAM ALANI

SISEL International LLC, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Japonya, Avusturya, Kanada, İrlanda, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Macaristan, İspanya, Ukrayna ve Rusya’da faaliyet göstermektedir. Türkiye lokasyonu yoktur.
SISEL Ürünler

SISEL beslenme içecekler, kilo kaybı ürünleri, besin takviyeleri, diş bakım ürünleri, aromaterapi ve kişisel bakım ürünleri dahil olmak üzere ürünlerin geniş kapsamlı bir yelpazeye sahiptir.Dilerseniz aşağıdaki adresten sitesini inceleyebilirsiniz.

http://www.siselinternational.com

 

Copyright © 2011 Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Bir önceki yazımız olan FM GROUP başlıklı makalemizde federico mahora, fm ve fm group hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ