JM Ocean Avenue

JM Ocean Avenue
REKLAM ALANI
OA_logo

JM Ocean Avenue

JM Ocean Avenue

Türkiye de Yeni Kanunla Birlikte Aslında duraklması beklenen Network Marketing Sektörü Tam aksine sağlam alt yapı ve ürün gamı ile gerçekten çok katlı pazarlama yapan uluslararası firmaların hala gelmeye devam ettiği bir pazardır.İşte Bu gün size Uluslararası bir firma olan Türkiye’de İzmir Ofisi ile Çalışmalara Başlayan JM Ocean Avenue firmasını  tanıtacağız.

 

REKLAM ALANI

 

JM Ocean Avenue; JM International ve Ocean Avenue isminde iki çok uluslu direk satış firması arasındaki iş ortaklığı olup, altı kıtada 25 adet yeni pazara genişleyerek distribütörler ve müşteriler için fırsatlar yaratmaktadır. JM Ocean Avenue besinsel destekleyiciler, kişisel bakım ve yaşam tarzı kategorilerinde çok geniş bir yelpazede yüksek kaliteli ürünler sunar.

 

Misyonumuz, sevilen ve en çok önemsenen kişilerle birlikte ailelere muhteşem yaşam deneyimleri yaratmaları için yardımcı olmaktır.

 

JM Ocean Avenue’nin Kurucuları aileyi güçlendirmeye, topluma katkıda bulunmaya ve nihayetinde tüm insanlığa faydalı olmaya dair şirketin temel değerlerini paylaşmak için güçlü bir hedef yaratmak amacıyla bir araya gelen güçlerin öneminin farkındadır. Şirketin kurucuları güçlü bir liderliği, kanıtlanmış yönetim pratiklerini, finansal gücü ve kapsamlı dağıtım ağını bir çatı altında toplayan küresel bir şirketi bilimsel araştırmaya, ürün geliştirmeye ve müşteri desteğine odaklanarak küresel bir şirket kurmuşlardır.

 

JM Ocean Avenue Ürünler

Beslenme: Yediğiniz besinler vücudunuzu çalıştıran her bir hücrenin sağlığını belirler. Wav ve Alphameta ürünlerimiz içinde yer alan saf ve yüksek kalitede ambalajlanmış besinler son derece verimli ve kimyasal açıdan dengeli bir vücudu destekler.

 

 

Yaşantı: İçinde yaşadığınız çevre sizin sağlığınızı ve uzun bir ömre sahip olmanızı etkiler. Kirlilik ve keskin güneş ışığı gibi çevresel faktörler zaman içinde yaşam kalitenizi değiştirebilir. JMS3 serimiz Bama’da bulunan ve sağlığı destekleyen elementleri günlük hayatınıza taşıyor. Bama’da bulunan doğal enerji kaynakları ile bu ürünler vücut sistemlerini destekleyerek uzun sağlıklı bir hayatı teşvik ediyor.

 

 

Bakım: Kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullandığınız ürünler her gün hissettiğiniz özgüveni artırabilir. Bizim 2 Dakikalık Mucizevi (Miracle) cilt bakımımız ve Meleklerin Sırrı (Angels Secret) ürünlerimiz kişisel bakımı basitleştirmek, doğal ve son derece etkin hale getirmek için tasarlanmıştır, böylece siz kendinizi her gün taze ve güvenli hissedersiniz.

 

JM Ocean Avenue Kimdir,JM Ocean Avenue Türkiye ve JM Ocean Avenue üyelik ile Tüm bilgilere resmi sitesi olan ve Türkçe dil seçeneği Sayfası da aktif olan jmoceanavenue.com sitesi üzerinden bakabilirsiniz.Bizler de Network Marketing Türkiye olarak Hayırlı Olsun Diyoruz ve Türkiye’deki danışmanlarına başarılar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Aestas World başlıklı makalemizde aestas cosmetic, aestas cosmetics ve aestas kahve hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ