Kinetico

Kinetico
REKLAM ALANI

kinetico

Bu gün sizlere tanıtacağımız Global Firma  2013 Yılından itibaren Türkiye’de İzmir Merkezli resmi olarak faaliyetlerine başlamış olan,1 Mart’tan itibaren de seminer ve eğitimlerle çalışmlarına start verecek, Amerika kökenli kinetico firmasıdır.Kinetico firmasının sistem ve detaylarını inceleyelim.

 

REKLAM ALANI

 

Kinetico Inc. 1970 yılında elektriksiz ve tam otomatik su yumuşatma arıtma sistemlerine öncülük eden iki mühendis tarafından kurulmuştur. İlk kurulduğunda küçük bir danışmanlık firması olan Kinetico şu anda bağımsız bayilikleri, uluslararası distribütörlükleri ve yaklaşık 100 ülkede faaliyeti bulunan küresel bir marka haline geldi.

 

Kurucuları, çalışanları ve dağıtım ağının özverisi sayesinde Kinetico büyük bir başarı sağladı. Şirket, iki kişi sayesinde yaratıcı bir girişim gücü ve dinamik bir organizasyon elde etti. Şirket, yenilikçi teknoloji ve müşteri memnuniyeti felsefesiyle için güçlü bir bağlılıkla bugünün sürekli değişen su artıma sektöründe bir lider olarak konumlanmıştır.
Kinetico, yüksek kaliteli su tüketimi sağlamanın yanı sıra; genel kullanım için su kalitesini arttırmak amacıyla geniş kapsamlı sistemler de üretmektedir. Kinetico su sistemleri; kırsal bölgelerde, su sorunu yaşayan alanlarda ve belediye tarafından su sağlanan şebeke suyu kullanılan evlerde ve tesislerde kullanılır.

 

 

Kinetico Ürünleri

Kinetico ürünlerini hem bayilik sistemi hem de doğrudan satış kanalı ile distribütörler aracılığı yaygınlaştırma hedefindedir.Kinetico su arıtma sistemleri,Su Yumuşatcılar,İçme Suyu Sistemleri,Su Filtreleri,Kombinasyon Sistemleri,Hydrus Valfleri olmak üzere Sertifikalı ürünleri ile dikkat çekmektedir.

 

Ayrıca kinetico firmasının diğer bir güzel özelliği Ücretsiz su testi yaptırabilmenizdir.Bu keşifleri yerel kinetico uzmanları aracılı ile yapılmaktadır.

 

Değerlendirme:Ücretsiz su testinin özellikle distribütörler için satış hacimlerini ve potansiyellerini arttırmaları konusunda büyük faydası olacağını düşünüyoruz.

 

Kinetico Firmasının ürün ve diğer kullanıcı deneyimlerini ilerleyen dönemlerde gördükten sonra yine sizlerle sayfalarımız da paylaşacağız.Kinetico nedir,kinetico su arıtma sistemleri,kinetico bayilik,kinetico distribütörlük ,kinetico türkiye ve diğer detayları www.kineticotr.com Türkiye resmi sitesinden edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Power Akademie başlıklı makalemizde aric adler, çiğdem karaca ve eğitim network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ