Solavei

Solavei
REKLAM ALANI

SolaveiPhone

Solavei

 

REKLAM ALANI

Türkiye’deki network marketing işini yapmak isteyen networkler için hem de uluslararası alanda doğrudan satış sisteminin ne kadar farklı alanlar da yapıldığını görmek için 2012 yılında yeni kurulan ABD merkezli solavei firması da buna bir örnektir.

 

 

Solavei tamamen teknolojinin hayatımızda yer edindiği bu dönemde önemli bir ürün ile 4g alt yapısı ve sosyal network marketing anlayışı ile piyasaya giriş yapmıştır.

 

 

Solavei Mobil Hizmeti Yaşadığınız her yerde, mükemmel kapsama ve en yüksek hızlarda almak çevrede çalışmak ve oynayacak sağlanması, süper T-Mobile 4G ağ omurgası üzerine inşa edilmiştir.Her gün kullandığınız cep telefonu ve diğer iletişim ürünlerinden aynı zaman da gelir el de etmeye dayalı kurulan solavei firması Türkiye’de şu an için faaliyet göstermemektedir.

 

 

Ayrıca solavei bankamatik kartı ,solavei iphone sosyal ağ uygulması gibi farklı özellikleride bünyesinde bulundurmaktadır.

 

 

Ama dediğimiz gibi cep telefonu ve 4G teknolojisini birleştirerek günümüzde zaten tüm kullanıcıların aylık olarak harcama yaptığı bir üründen doğrudan satış yapılması,uygulanabilirlik alanını kolaylaştırmaktadır.

 

 

Solavei firması hakkında bilgi edinmek isteyen okuyucularımız Solavei.com sitesinden detayları inceleyebilirler.

 

 

Bir önceki yazımız olan Zermat İnternational başlıklı makalemizde amerikadaki network firmaları, amerikadaki network marketing firmaları ve meksika firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ