Atomy

Atomy
REKLAM ALANI

Değerli Okuyucularımız bugün sizlere tanıtacağımız Global Firma Güney Kore merkezli Atomy Firması,Sessiz sedasız gelerek İstanbul Ataşehir Merkezli açılışını yapıp startını veren Atomy Türkiye firması ürün gamı ile dikkatleri çekmektedir.

2010 yılında kurulan Atomy, etkinlikleri, doğallığı ve faydalılığı uluslararası saygın ödüller ve sertifikalar ile kanıtlanmış, pek çoğu Güney Kore Atom Bilimleri Akademisince Geliştirilen güzellik,bakım ve gıda takviyesi ürünlerinin 14 ülkede daığıtımında uzmanlaşmış bir kurumdur.

Atomy Türkiye faaliyetlerinin startı 2019 yılı içerisinde verilmiş olup,tam operasyonel kapasiteye ulaşma hazırlıkları halen devam etmektedir.Resmi işlemlerini tamamlayan Atomy 2021 yılı ilk çeyreğinde bir ço ürünü ile tam manası ile faaliyetlerine başlayacaktır.

REKLAM ALANI

Ürünler

Açıklamada belirttiğimiz gibi güzellik ürünleri bakım ve Gıda takviyesi ürünleri ile dikkat çeken Atomy Türkiye’de yapılanmasına başlamış olup Genel merkezi ile hizmet vermeye başlamıştır.Yurt dışından ulusal firmaların network marketing alanında ülkemize duyduğu ilgi güzel olmakla beraber bir çok örnekte teşkil etmektedir.Bizlerde Network Marketing Türkiye olarak Atomy firmasına Türkiye piyasasında başarılar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Maxpine başlıklı makalemizde maxpine, maxpine malezya ve maxpine nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ