Soma Life

Soma Life
REKLAM ALANI

Soma Life

Marlies ve Philip White Kelowna, British Columbia, 1998 yılında kurulan, SomaLife amacı, sağlıklı yaşam, sağlıklı bir yaşam tarzı ve anlayışı teşvik etmek.

REKLAM ALANI

Şirketin patentli ürünleri SomaLife Gençlik Formül ve GHP Spor-araştırma yıl boyunca geliştirilmiş ve benimsemiş olduğu iddia edilen ve ünlülerin ve profesyonel sporcular tarafından onaylanmıştır.

SomaLife Ürünler

Şirketin ürün gamı, besin takviyeleri ve araştırma yıl boyunca geliştirilen performans arttırıcılar oluşmaktadır.

GHP Spor
Bu patentli performans arttırıcı, doğal hücre yenilenmesini teşvik, uyku geliştirmek ve bağışıklık sistemini güçlendirdiği iddia ediliyor .

Gençlik Formülü
Bu ürün, organ ve hücre sağlığı bütünlüğü artırmak hızlandırılmış wellness ve kurtarma teşvik, artan enerji sağlamak ve vücut iyileşme geliştirmek için vaat ediyor.

ProVit XCell +
Şirket, bu ürünün gelişmiş hücresel sağlığı ve enerji içeren üç besin takviyeleri teşvik ve omega 3 içeriği nedeniyle kan basıncı düşürmek için mümkün iddia ediyor.

Soma Life sadece Amerika,Kanada,Meksika,Porto RicoKosta Riko Ve Filipinlerde faaliyet göstermektedir.Amacımız network marketing Türkiye olarak tüm dünyada ki firmalardan haberdar olmanız ve sektördeki harekketliliği bilmenizdir.

http://www.somalife.net

Bir önceki yazımız olan Life Plus başlıklı makalemizde feplus ürünleri, l ve life plus hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ