Florange

Florange
REKLAM ALANI

 

florange

Florange

REKLAM ALANI

Ülkemiz de ki hem klasik yatırımlar devam ederken hem de network marketing alanında yabancı yatırımlar da hız kesmemektedir.İşte büyük doğrudan satış firmalarından biri olan florange iç giyim ve tekstil firması da bu Türkiye’de ki çalışmaları için somut adımlar atmış bulunmaktadır.Kısaca Florange firmasını tanıyalım;

 

 FLORANGE, İtalya’nın dünyaca ünlü De Agostini Grubu’nun bir parçası, aynı gruba ait İsviçre merkezli Provea SA Firmasının da tescilli markasıdır. Grup yüz yılı aşkın bir süredir Milano yakınlarındaki merkezinden yönetiliyor ve bugün dünyadabirçok ülkede bulunuyor, bu da gerçek anlamda global bir deneyim fırsatı sağlıyor.FLORANGE, hiçbir perakende satış noktasında bulunmayan, seçkin ve en üst kalitede kadın ve erkekiç giyim ürünleri tasarlar ve üretir. FLORANGE ürünleri sadece bağımsız satış danışmanları aracılığıyla temin edilebilir.

Florange firması 2011 yılından itibaren doğrudan satış derneğinin aktif bir üyesidir.Florange’nin Rusya’da 800 binden fazla müşterisi ve 100 hizmet noktası bulunmaktadır.Ayrıca temsilcileri aracılığı ile de Avrupa’nın büyüyen Doğrudan satış firmalarından biridir.

 

 

Bu gün 80 binden fazla bayan danışmanı ile Bir çok ülkede faaliyet gösteren Florange firmasının ürün çeşitleri arasında ağırlık iç giyim olmakla beraber bijuteri ve hediyelik ürünleri ile de dikkat çekmektedir.

 

 

Türkiye’deki yapılanma çalışmaları Mayıs ayından itibaren devam eden florange firması ile florange Türkiye,Florange Kayıt,Florange İç Çamaşırları,Florange Rusya,Florange kimdir,  ilgili tüm detayları yine yakın zamanda network marketing Türkiye olarak sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Bir önceki yazımız olan Solavei başlıklı makalemizde 4g alt yapı, 4g network ve amerikadaki network firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ