Talk Fusion

Talk Fusion
REKLAM ALANI

Talk Fusion

Talk Fusion Kurucusu ve CEO’su Bob Reina, 2004 yılında, 10 saniyelik video arkdaşlarıyla beraber yapmak istediler. Amerika’da daha önce böyle bir şey yapılmamıştı; Bob inanıyordu. Birlikte yardım ve uzmanlığa sahip bir bilişim dehası arkadaşı, videoları e-postaların içine koyarak, imkansız gibi görünen ve mükemmel bir fikir elde etti.

REKLAM ALANI

2007 yılında ABD’de başlayarak, kristal berraklığında Video E-posta Ürünün başarısı, dünya çapında hızla yayıldı. Bugün, Talk Fusion, küresel bir ivme kazanmaya devam ediyor. 85 ülkede ve genişletilmiş ağını aşarak, Yahoo, AOL, Viacom, CBS ve MegaVideo gibi bilinen endüstri devleri arasında 8. en büyük online video içerik sağlayıcısı haline gelmiştir.

Talk Fusion tek bir pakette en son teknoloji ile donatılmış,dünyada tek ve üstün kaliteli video iletişim ürünlerini sizlerle buluşturuyor.

Video e-mail– Artık e-mailleriniz sesli ve görüntülü olacak – Çok daha güzel ve çok daha etkili

Video konferans– sohbet ( 15 kişi ile aynı anda görüntülü ve canlı konferans yapabileceksiniz )

Sunum ( Konferans ) odası ( İnternetten canlı sunum – toplantı yapın ( webinar ) kişi sınırlaması olmadan )

Video’lu otomatik e-mail cevaplama

3D Video Duvar

Video blog ve çok daha fazlası tek paket içinde bir arada;Talk Fusion, sadece Network Marketing amaçlı değil, işini büyütmek isteyen ve klasik yazılı mail reklamlarından sonuç alamayan işletme sahiplerine, videolu mesaj ile bir televizyon reklamı ile ulaşamayacakları kadar büyük bir kitleye ulaşmalarına olanak sağlayacak bir imkan sunmaktadır.

Ayrıca eşine dostuna sünnet, doğum günü, evlilik mesajları, bayram-yılbaşı gibi mesajları kendi çektiği özel video ile hoş bir sürpriz yaparak iletmek isteyen kişiler tarafından da kullanılabilir.

Yine teknoloji bir network olan talk fusion da büyüme gösteren ilginç pazarlardan biridir.Özellikle de son dönemde mail reklamı ve videolu reklamın öneminin arttığı bu dönemde talk fusion farklı bir alternatif olarak düşünülebilir.

Şirket global bir şirket olduğu için Türkiye ofisi bulunmamasına rağmen Türkiye’bu işi yapan kişiler ve ekipler mevcuttur.Haftalık online seminerlerle iş tanıtımı yapılmaktadır.

Dilerseniz talk fusion sitesini buradan tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan GDİ GLOBAL DOMAINS INTERNATIONAL başlıklı makalemizde gdi, gdi domain ve gdi network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ