Amsoil

Amsoil
REKLAM ALANI

 

AMSOİL

Bu gün sizlere tanıtacağımız firmamız gerçekten müthiş kaliteli ürünleri ile doğrudan satış sektöründe farklı bir yeri olan bizimde Türkiye’ye gelmesini çok istediğimiz Dünyaca ünlü  farklı bir sistemle network marketing yapan amsoil firması ve ürünleridir.

REKLAM ALANI

 

Amsoil hem perakende hem bayilik,hem de kişisel network ile farklı bir yapılanmaya sahiptir.Kısaca amsoil firmasını ve amsoil geçmişini inceleyelim.

 

 

Bir jet uçağı  birlik kumandanı olan Yarbay ALBERT J. AMATUZIO  sentetik yağlar denemek için yeterli fırsat vardı.  Sürtünmeyi azaltmak ve motor parçaları giymek için bir yetenek, şiddetli sıcaktan az güvenilir çalışması için bir yetenek ve kimyasal arıza olmadan, titiz ve uzun motor çalışması dayanma özelliğine: Bu yağlar, çünkü üç olağanüstü performans özellikleri jet motorlarında kullanılmaktadırlar.

 

 

Bu aynı faydaları yanmalı motorlarda, Al Amatuzio otomobil motorları için API servis gereksinimlerini karşılamak için dünyanın ilk sentetik motor yağı formüle paha biçilmez olacağını bilinmesi. AMSOIL sentetik yağlar yağlama bilimin sınırlarını genişletti ve modern makine ve motorların performansı olanaklarını yeniden belirlediler.

 

 

 

AMSOIL A.Ş. teknik yenilik, yüksek kalite bağlılığını ve tüketicilere üstün bir ürün yanıt yönündeki inancını için Al Amatuzio arzusu üzerine kurulmuştur.  Sentetik yağlama alanında öncü şirketi olarak, AMSOIL tarihsel bir sorumluluk olarak Mükemmellikte Kararlılık görür, ve AJ Amatuzio enerji ve vizyonu, şirketi ileriye götürmek hedefleridir.

 

 

Amsoil ürünlerini Türkiye’de bulumamakla beraber yurtdışından sitesinden ve çeşitli sitelerden temin edilebilmektedir.Amsoil ürünlerini üye olduğunuz takdirde yüzde 25,30 arası indirimle alıp satabilirsiniz.Tabiki şimdilik sadece faaliyette olduğu ülkelerde,Amsoil motor yağları,amsoil Türkiye,amsoil üyelik,amsoil oil ve diğer detayları uluslararası resmi sitesinden elde edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan DXN başlıklı makalemizde berhad grup, doğrudan satış ve Dxn hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ