YüzbinYüz

YüzbinYüz
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye Okuyucuları bugünki diğer yerli firmamız yine farklı bir alan ve anlayışla çok farklı bir proje ile karşımıza çıkan İzmir Merkezli Yüzbinyüz projesidir.

Yüzbin yüz İzmir Merkezli Kosgeb destekli bir reklam firmasıdır. Şirketler ve kurumlarla görüşüp onların sosyal medya da olabildiğine fazla kişiye ürün reklamlarını ulaştırmayı amaçlar.

Sektörel tecrübelerini sahaya farklı bir alanda yansıtarak kişisel olarak tüm bireylerin sosyal ağlardan ve platformlardan gelir elde etmesini amaçlayan yüzbinyüz kazanc sisteminide yine tavsiye pazarlama ve network marketing ile harmanlayarak sosyal ağların gücünü birlikte kazanca çevirmeye odaklanmıştır.

REKLAM ALANI

Yüzbinyüz nedir,Yüzbinyüz projesi ile ilgili tüm detayları resmi siteleri olan yuzbinyuz.com adresinde öğrenebilir,Kısa tanıtım videosunu aşağıda sayfamızda izleyebilirsiniz.Network Marketing Türkiye ailesi olarak Yüzbinyüz networke hoşgeldiniz diyor,sektörde başarılı ve kalıcı olmasını temenni ediyoruz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Seçilenler Network başlıklı makalemizde antalya network marketing, eğitim network ve network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ