Search Earn!?

Search Earn!?
REKLAM ALANI

 

Search Earn

Sakına üstteki resme bakıpta bunun yeni bir firma olduğu algısına kapılmayın.Hem network marketing hem de network marketinge yakın internet girişimlerini ele alacağımız bu yazımızda geçmişe yönelik hataların tekrarlanmaması adına bir kaç önemli noktayı sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

REKLAM ALANI

 

 

İnternette büyük umutlarla giren projelerin başında kuşkusuz yakından tanıdığımız bazı arkadaşlarında yer aldığı Serdar Özyaşar adlı internet girişimcisinin kurduğu search earn adlı sistemdir.Sistemde partner üyelik ve pro üyelik adı altından yaklaşık 2 seneye yakın süre toplanan paralar ile sessiz sedasız yok olan proje binlerce insanı mağdur etmiştir.Search Earn üyelik sistemi bu konuda birinci örnekler arasında gelmektedir.Başlangıçta giren insanların dışında bir çok insan parasını alamamıştır.

 

 

Bu konuda resmi yollarla hakkını aramayı düşünen kişiler çıksada miktar olarak bireysel kişilerin alacağının düşük olması her işte olduğu gibi bu işte mağdurlar arasında bir birlik sağlayamamıştır.Search earn denen sistem kendini maddi olarak beslemek için partner üyelik, account pro üyelik, sistem star, flakes, e-imece gibi birçok çeşit proje başlatıyordu.

 

 

Search Earn gibi network ve girişim sistemlerinde dikkat etmemiz konular diye bir sürü yazı dizisi yazsakta aslında Türk insanın üstün girişim yeteneği ve ikna kabiliyeti yüzünden kurumsal olmayan firmalar dışındaki girişimlere maalesef her zaman aynı ön yargı ile bakmak zorunda kalacağız.

 

 

 

Okuyucularımıza ve diğer networker arkadaşlara tavsiyemiz 60 TL için kim uğraşacak mantığı ile değil birleşerek bu tarz insanların bu ülkede ticari olarak faaliyet yapmalarının önüne geçerek haklarının sonuna kadar alınmasıdır.Son aldığımız bilgiye göre Paraguay ya da yakınlarında yurt dışında bu kişilerin yine bu işlerle uğraştıklarıdır.

 

 

 

Bizim bu yazımıza istinaden eğer Serdar Özyaşar ve Search Earn eski yönetimden mağduriyetlerinin giderildiği hakkında bir yazı gelirse de burada paylaşırız.

Bir önceki yazımız olan Comepanya Başladı başlıklı makalemizde comepanya, comepanya nedir ve comepanya network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ