Avon Türkiye Satış Direktörlüğüne Yeni İsim

Avon Türkiye Satış Direktörlüğüne Yeni İsim
REKLAM ALANI
Orkun Gül

Orkun Gül

21 yıl önce Türkiye pazarına adım atan Avon Türkiye’de yeni yılın ilk ataması gerçekleşti ve Orkun Gül, AVON Türkiye’nin Satış Direktörlüğü pozisyonuna terfi etti.

2003yılında Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Gül,  kariyerine aynı yıl Procter & Gamble Türkiye’de başladı ve yedi yıl boyunca hızlı tüketim ürünleri sektöründe satış ve pazarlama alanlarında çeşitli kademelerde görev aldı. AVON’a 2010 yılında Global Satış Akademisi Programı dahilinde katılan Gül, 4 yıl boyunca Türkiye Satış departmanının her kademesinde görev aldı. Bu süreçte İstanbul, Ankara, Konya, Akdeniz ve Karadeniz Satış ekibini yönetmenin dışında, Satış Liderliği Modeli gibi şirketin çok kritik projelerinin liderliğini başarıyla yürüttü.

Orkun Gül, Satış Direktörlüğü bayrağını, 20 yıldan uzun süredir Avon Türkiye’de başarılı çalışmalara imza attıktan sonra emekliye ayrılan Gülay Başaran’dan 1 Ocak 2015 tarihi itibariyle devraldı.

REKLAM ALANI

kaynak:halklailiskiler.com.tr

Bir önceki yazımız olan Candan Çorbacıoğlu ve Amway Başarısı başlıklı makalemizde amway, amway geçmişi ve amway nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ