Ertuğrul Belen

Ertuğrul Belen
REKLAM ALANI

Network Marketing dünyasında olmazsa olmazımız sanırsak tartışılmaz eğitimlerdir.Aslında kök manası ile network (ağ) olduğu için ağ pazarlama sadece network marketing ile değil normal iş hayatımızda önem arzediyor.İşte bu günki biyografisini inceleyeceğimiz değerli yazarımız aynı zamanda networkingakademi.com sitesinin kurucu Ertuğrul Belen;

 

Ertuğrul Belen, sonuç odaklı etkin iş ilişkilerini geliştirmek ve iş dünyası başta olmak üzere bireylerin hedeflerine yönelik çevre stratejilerini tasarlama vizyonuyla Business Networking Akademi’yi kurmuştur.

REKLAM ALANI

Networking’i Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma™ Sanatı olarak tanımlayan Ertuğrul Belen, bugüne kadar BIST 100 içerisinde yer alan birçok kuruma ve 50 binin üzerinde profesyonele Türkiye’de bir ‘ilk’ olan Speed Networkin hızlı tanışma seanslarını yaptırmış ve patentli Networking eğitimleri vermiştir.

 

Networking eğitimleri, Speed Networking uygulamaları ve CEO Networking programının yanı sıra araştırmalarını düzenli yayınlayan Ertuğrul Belen, Çok Satanlara girmeyi başaran “Networking, Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı” ve “Girişimciliğin Altın Kuralları kitaplarının yazarıdır.

 

Kariyerinde, General Motors ve PricewaterhouseCoopers da uzun yıllar üst yönetim danışmanlığı yapan Ertuğrul Belen, Natuzzi Türkiye’de Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır.

 

Networking eğitimlerini İngilizce de gerçekleştiren Ertuğrul Belen, Galatasaray Lisesi ve University of Wisconsin mezunudur.

Ertuğrul Belen’in tasarladığı ve hayata geçirdiği Networking projeleri birçok ulusal ve uluslararası ödüle layık görülmüştür.

Ertuğrul Belen, Türkiye’nin önde gelen işadamları ve sanayi oluşumlarının kuruculuğu ve yönetiminde bulunmaktadır:

GYİAD (Genç Yönetici ve İşadamları Derneği) geçmiş dönem Başkan Vekili,

Etohum Melek Yatırım Ağı Ekip Üyesi,

Global Girişimcilik Haftası İcra Kurulu Üyesi’dir.

Kendi Tanımlamasıyla Şahsende Editörlerimizin Tanıştığı Ertuğrul Belen Gerçekten Sektörümüz Adına özellikle Liste Yapma Konusunda müthiş katkılar sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Eric Worre başlıklı makalemizde ağ pazarlama, Eric Worre ve Eric Worre biyografi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ