Bonanza Network

Bonanza Network
REKLAM ALANI

Bonanza Network

Sizlere daha önceki yazılarımızda yeni kurulacak yerli firmalarımızdan bonanza network firmasından bahsetmiştik.Bonanza Network 2 gün önce resmi site açılışı ile network marketing sektörüne merhaba dedi,Kısaca kendi tanımlamaları ile bonanza network firmasını inceleyelim.

Bonanza Network Kimdir?

Türkiye Ticaret Siciline 838779 numara ile kayıtlı olan ve merkezi Barbaros Mh. Çiğdem Sok. Nu.1/ 18 MyOffice Ağaoğlu Ataşehir / İstanbul adresinde bulunan Bonanza İnternet Pazarlama Turizm Sanayi ve Dış Tic. Ltd.Şti. (bundan böyle “Bonanza” olarak anılacaktır) bir Avantajlı Alışveriş Kulübüdür.

REKLAM ALANI

Müşterilerine, Bonanza.com.tr’de satılan ürün ve hizmetler ile Anlaşmalı İş Yerlerinde satılan ürün/hizmetler kapsamında yapacağı alışverişlerde çeşitli avantajlar sağlar.

Serbest Temsilcilerine sunduğu Ağ Pazarlama alt yapısı ile bağımsız çalışma ve yüksek kazanç olanakları sunar.

Resmi olarak kendilerini bu şekilde tanımlayan Bonanza Network ,Üyelerine özel imkanlar sunan bir alışveriş klubüdür.

Network Marketing Türkiye ekibinden arkadaşlarımızın bonanza yetkilileri yaptığı görüşmelerde ,bonanza networkun Türkiye’de ciddi bir çalışma başlattığı yüz yüze görüşmelerle sisteme temsilcilerin davet edileceği ve tüm bilgilerin toplantı ve yüz yüze görüşmelerde verileceği söylenmiştir.Gerçekten network marketing sektörünün en önemli boyutu olan iletişim faktörünü etkili kullanan bonanza network firmasına Network Marketing Türkiye piyasasına hoşgeldin diyor,piyasada uzun yıllar kalıcı olmasını ve Türkiye’nin Dünya ya açılan kapılardan birisi olmasını temenni ediyoruz.

 

Bonanza network nedir,bonanza alışveriş,bonanza network sistemi,bonanza üyelik,bonanza kazanç sistemi ve detaylarını resmi bonanza iletişim kanallarından temin edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Network Marketing Türkiye Duyuru başlıklı makalemizde dürüst network firmaları, network ve network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ