Çetin Koyuncu

Çetin Koyuncu
REKLAM ALANI

la-splash-cosmetics

Network Marketing son yıllarda olmadığı hareketli dönemini Türkiye’de yaşıyor.Büyüyen ekonomimiz ile birlikte hem yurt içinde hem yurt dışından yoğun çalışmarın olduğu ülkemizde,daha önce farmasi,huncalife,farmalife gibi firmalardan tanıdığımız ondan önce de Tarkan gibi,Murat Boz gibi bir çok ünlüye makyörlük yapmış olan  Profesyonel Makyör Çetin Koyuncu hazırlanan kataloğu ile birlikte çok yakında network marketing sektörüne merhaba diyecek.

 

REKLAM ALANI

 

Ünlü Amerikan kozmetik firmalarından biri olan lasplash ürünleri ile dikkat çeken koyuncu kozmetik,Çetin Koyuncu’nun tecrübeli elleri ile sektörde özellikle de bayanların ilgisini çekecek gibi gözüküyor.

http://img03.blogcu.com/images/f/a/r/farmasinetwork/032b2cc936860b03048302d991c3498f_1309327250.jpg

Makyörlük tecrübesinin yanı Doğrudan satış firmalarında edindikleri tecrübeyi birleştirerek ve de sektörden öncü bayan arkadaşların katılımı ile farklı bir yapı kuracaklarını belirten Çetin Koyuncu ve Koyuncu network marketing ailesine bizlerde network marketing türkiye olarak başarılar dileriz.

 

Çetin koyuncu ve network marketing sistemi hakkında ki tüm detayları yine yakın zamanda yerli firmalar bölümüzde sistem ve analizleri ile birlikte sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Bir önceki yazımız olan Herbalife ve Ronaldo başlıklı makalemizde Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo herbalife ve herbalife hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ