Digital Network Marketing

Digital Network Marketing
REKLAM ALANI

 

Digital Network Marketing kavramı doğrudan satış sektörüne internet ve yazılım dünyasının katılması ile giriş yaptı.

Özellikle de 2000 li yıllarda hem Avrupa da hem de Amerika’da ve diğer Ülkelerde bir çok digital network marketing firması ön plana çıkmaya başlamıştır.

REKLAM ALANI

Digital Network Marketing Firmalarına örnek vermek gerekirse yurt dışında ws bilinen adı ile gdi,mega holdings,en büyüklerindendir.Bunun yanı sıra Türkiye’de xnetwork,my ortak firmalarında bu alanda hizmet vermektedir.

 

Digital Network marketing firmalarının avantajları olduğu gibi dezavantajlarıda mevcuttur.Digital Network sistemlerinin en büyük avantajı ürün maliyetinin fiziki ürünlerde olduğu gibi yüksek olmaması dağıtılan prim ve ödüllerin miktarını olumlu şekilde etkilemektedir.

Ama aynı zamanda bu digital ürünlerin sürekli aynı daire içerisinde dönmesi ve ürünlerin sınırlı olması,digital network firmalarını özellikle gizli network kavramı ile karşı karşıya bırakmaktadır.

 

Benim bir kaç yıl önce yurt dışında incelediğim bir digital network firması vardı;bu firma da oyun network,müzik network,gibi aylık alışverişi de sürekli hale getirebilecek bir potansiyele sahip network da vardı.Bu şekilde bir sistem hem networkerleri aylık olarak sürekli bir gelir sahibi yapabilecekken hem de üstü giydirilmiş network zihniyetinden çıkarmış bir digital network kavramı ortaya çıkaracaktır.

Saygılarımla

Fatih Yavuz

Bağımsız Networker

Copyright © 2012 Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Eureka başlıklı makalemizde eureka, eureka forum ve eureka ne demek hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ