Avona Bir Ödül Daha

Avona Bir Ödül Daha
REKLAM ALANI

avoncu

 

İSTANBUL – AVON, MediaCat ve Ipsos işbirliğiyle gerçekleştirilen Samimi Markalar Araştırması’nda Kozmetik ve Kişisel Bakım Ürünler Kategorisi’nin birincisi seçildi.

REKLAM ALANI

 

Dünyanın önde gelen kozmetik markası AVON, MediaCat dergisi ile Ipsos KMG işbirliğiyle düzenlenen En Samimi Markalar araştırmasının sonuçlarına göre, tüketicilerin en samimi kozmetik markası oldu. Tüketicilerin en samimi bulduğu markaların araştırıldığı çalışmada, Türkiye kent nüfusunu temsil eden 1200 kişi ile görüşüldü. Kadın erkek oranı birbirine eşit olan araştırmada 15-60 yaş arası kişiler, Kozmetik ve Kişisel Bakım Ürünler Kategorisi’nin en samimi markasının AVON olduğunu belirtti.

 

AVON Türkiye Genel Müdürü Orlando Andrei, “Türkiye’deki 20. yılımızı kutladığımız dönemde Türk kadınlarıyla kurduğumuz bağı gösteren bu çalışmalar bizleri çok mutlu ediyor. Araştırmaya göre AVON olarak kategorimizin açık ara lideriyiz. Tam 20 yıldır kadınların hem kendilerini hem de hayatlarını güzelleştirmeyi amaçladığımız yolculuğumuzda, yalnızca ürünlerimizle değil onlara sağladığımız ekonomik fırsatla da yeni kapılar açmalarını sağlıyoruz. Türkiye’nin en büyük doğrudan satış şirketi olarak, marka sadakatimizi en iyi kalitede ürünleri, uygun fiyatlarla kadınların kapısına kadar götürmemize borçluyuz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızı, samimi iletişim tonumuzla tamamlıyoruz” dedi.

kaynak: kobiden.com

Bir önceki yazımız olan Bireysel müteşebbis okulu Network Marketing Sektörü başlıklı makalemizde bireysel pazarlama, çok katlı pazarlama ve doğrudan pazarlama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ