İncir Akademi

İncir Akademi
REKLAM ALANI

incirakademi

Geçtiğimiz Ay 4.Akademisini düzenleyen İncir sadece Türkiye’de ilk defa denenen Ağ pazarlama ve E-Ticaret sisteminin öncüsü değil sektörde Eğitim ve Sosyal sorumluluk alanında da bir çok firmaya öncü olacağını gösterdi.

 

REKLAM ALANI

Bir Çok Eğitim ve Organizasyonlara katılan biri olarak özellikle İncir Akademilerde en çok dikkat çeken hususta, alanında Türkiye’de uzman ve öncü özel eğitmenlerle farklı eğitimleri de girişimcilerine sunmasıydı.Bir önceki akademide başarınının mimarı Mümin Sekman,Son Akademi de de yine Alanında guru sayılabilecek Sinan Ergin,ile müthiş bir eğitim süreci geçti.Bir çok firmada bu tarz bir eğitim gerçekten pekte yapılan bir çalışma değildir.

 

Firmanın ve Türkiye’nin en büyük Melek Yatırımcısı Hasan Aslanoba ile yapılan hemde karşılıklı fikir alışverişi bulma imkanı sunan eğitim ise İncir Ailesinin Vizyonuna Görmek İsteyenler İçin Bizleri bir adım daha ileriye götürdü.

 

 

Bunun yanısıra girişimcilerine objektif bakış açısı ile Şirketin en yetkili kişilerince  ilk günden bu güne yapılanların anlatılması,gelecekte yapılacakların sadece öngörü ile değil hayata geçirildikçe paylaşılması,Ağ Pazarlama ve E-ticarette girişimciler için gerekli bütün eğitim materyallerinin titizlikle hazırlanarak,girişimcinin büyümesini şansa bırakmaması gerçekten İncir’in Ağ Pazarlama Sektöründe Türkiye’den global boyuta büyüme kaydedecek bir firma vizyonu çizmesi, Bir Networker olarak beni çok heyecanlandırdı.Kendilerine Tekrar Teşekkür Ediyorum.

 

fatihben

Saygılarımla
Fatih Yavuz
Uzman Networker
Copyright © 2014 Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Hunca Life 2,5 Kat Büyüdü başlıklı makalemizde hunca, hunca haberleri ve hunca kozmetik hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ