Network Marketing’te Büyüyen Ülkeler

Network Marketing’te Büyüyen Ülkeler
REKLAM ALANI

Geçen günlerde Dünya’nın en çok takip edilen ve okunan Network Marketing,Doğrudan Satış dergisi Directselling news Dergisinde incelediğimiz bir haber Network Marketing Türkiye olarak gerçekten sevindirdi.

 

 

REKLAM ALANI

Dünya’da newtork marketing sektöründe büyüme gösteren ülkeler arasında Türkiye 4.sırada gösteriliyor.Bu da ülkemizde olumsuz kişilerin ve kurumların olmasına rağmen doğrudan satış sektörünün hala büyüme göstermesi ve git gide bilinçli firmalara ve temsilcilerin yer almasını hızlandırıyor.

 

Tabloda bir diğer dikkat çeken ülke ise yine Dünya’nın en büyük nüfusa sahip İslam Ülkelerinden sayılan Malezya’nın ikinci sırada olmasıdır.Tabi bunda Malezya merkezli Network Marketing firmalarınında katkıları da büyüktür.

network marketing büyüme

Network Marketing Türkiye olarak Hem Direct Selling News gibi uluslararası incelemeleri,hemde uluslara arası doğrudan satış dernekleri federasyonu olan WFDSA dan edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan E-Girişimci başlıklı makalemizde e-ticaret yasal mevzuat, edevlet siteleri ve egirişim hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ