İncir.com Büyümeye Devam Ediyor

İncir.com Büyümeye Devam Ediyor
REKLAM ALANI

Aralık 2012 Yılında sitemizde de paylaştığımız E-Ticaret Sektöründe Dropshipping sistemi ile giriş yapan İncir A.ş,Yaklaşık 1 Yıllık Alt yapı ve Piyasa Analiz Çalışmaları Sonucu Tam 1 Sene sonra 2013’ün Aralık ayında konseptini ve rotasını tamamen Network Marketing’e çevirmiştir.

 

 

REKLAM ALANI

Girişimin daha önceki yatırımcıları arasında bulunan Cem Tüfekçi, Hasan Aslanoba ve Kaan Karamancı İncir’in yeni pazarlama sisteminin başarısını ve geleceğini görmüş olmalılar ki,daha önce yaptıkları yatırımın üzerine,Geçtiğimiz Aylarda 1 Milyon Dolarlık bir yatırım daha yaptılar. Bu yatırımla birlikte İncir.com’un toplam yatırımı 5 milyon TL’ye ulaştı.

3. GİRİŞİMCİ AKADEMİSİ (5-6-7 EYLÜL 2014 / DÜZCE) 

Yeni oluşturdukları pazarlama sistemi ile yatırımcılarında dikkatini Çeken İncir A.ş, Türkiye’de yatırımcılardan bu kadar miktarda yatırım alan network marketing projesi olması açısından da,çok katlı pazarlama sektörüne de büyük bir imaj kazandırmıştır.

 
İncir Network Marketing Sistemi ise Yaptığı piyasa analizinden sonra mağazaların internet sitesi ve E-ticaret olması ile beraber Türkiye’de ki Netten Ticaret hacmini düşünerek yaptıkları offline pazarı internete taşıma modeli ile başarı oranı yüzdesini arttırmış oldu.Aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi küçük kazançlarla başlanıp belli cirolara ulaşabileceğiniz ağ pazarlama modeli,İncir A.Ş ve kurucularının sektörümüze olan katkısının her geçen gün arttıracağının göstergesidir.

 

 

Kurulduğundan bu yana Dünya’da ilk defa uygulanan bir iş modelini hayata geçiren incir yaptıkları eğitim ve çalışmaları ile de dikkat çekiyor.Bu güne kadar network marketing alanında yaptıkları doğru uygulama doğru çalışma prensibinden taviz vermeyerek arkasına bir çok güçlü yatırımcıları alan incir, bunun yanı sıra uygulamaya soktuları özel eğitim modelleri ve seminer ile de sektörde çok önemli bir boşluk olan kaliteli networker kitlesini de şimdiden oluşturmaya başlamış bulunuyor.

 

 

Sitemizin Koordinatörlerinden ve Editörlerinden Fatih Yavuz ve Adem Çiçek’cinin bulunduğu İncir ailesine gerçekten özellikle Türkiye’de yaptıkları bu inanılmaz kaliteli bakış açısı,etik kurallara verdiği hassasiyet için Network Marketing Ailesi olarak Teşekkür ederiz.Şimdiden E-Ticaret alanında faaliyet gösteren firmalar arasında ilk 5′ giren İncir bu alanda ki başarısını kazancını da paylaşarak elde etmiş gözüküyor.Bizlerde İncir ailesinin sloganından yola çıkarak ( “Birlikte Daha Güçlüyüz”) bu birlikteliğin ve gücün sektöre olan katkılarından dolayı teşekkür ederiz.Aşağıdaki videolara da değerli yazarlarımız ve İncir.com Liderlerinden Fatih Yavuz ve Adem Çiçekci’nin İncir İş Geliştirme Seminerlerinde Yaptıkları kısa videolarını kesinlikle izlemenizi tavsiye ederiz.

İGS 2 – Fatih Yavuz from Akademi on Vimeo.

İGS 2 – Adem Çiçekci from Akademi on Vimeo.

Bir önceki yazımız olan Amway Ankara başlıklı makalemizde amway, Amway Ankara ve amway haberler hakkında bilgiler verilmektedir.