Network Marketing Türkiye 1 Yaşında

Network Marketing Türkiye 1 Yaşında
REKLAM ALANI

2011 yılının Eylül ayında çalışma hayatına başlayan Ekim ayında resmen faaliyetlerini hızlandıran network marketing Türkiye siz değerli okuyucularımızla birlikte 1.senesini doldurmuştur.Mütevazi kadrosu ile  sektörden en güncel araştırmaları,yerli ve yabancı yeni girecek olan firmaları,sektördeki eskiklikleri ve artıları objektif ve tarafsız olarak sizlerle paylaşmaya çalıştık.

 

REKLAM ALANI

Bu zaman zarfında kadromuzda bulunan arkadaşlara çeşitli yönlendirme ve desteklerle kazanç sağlamaları için elimizden gelen yardımları esirgemedik.2012-2013 Yılları arasında network marketing Türkiye olarak hedefimiz,doğrudan satış sektöründe danışılan,önerilen,takip edilen,fikirlerini doğrudan satış firmaları tarafından da önem verilen,yönlendirmeleri ile gerçekten ciddi gelirler elde eden, network marketing Dünyasının soluğu olmaktır.

 

 

Bu dönem zarfında bizleri yanlız bırakmayan tüm değerli okuyucularımız,değerli uzman networker arkadaşlarımıza teşekkür eder,birlikte daha güzel bir network marketing Türkiye için çalışmayı kendimize bir borç biliriz.

Saygılarımızla

Network Marketing Türkiye Ekibi

 

Bir önceki yazımız olan Kombulife başlıklı makalemizde çin çayı, çin kombuçay ve katre network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ