İşte Bu 2013

İşte Bu 2013
REKLAM ALANI

istebu

 

Özellikle Yeni Mezun ve Genç arkadaşların en önemli ihtiyaç olan sermaye kaynaklarını bu tarz organizasyonlar ile elde etmesi mümkün olabiliyor.İşte Bu 2013,

REKLAM ALANI

 İşte Bu 2013

Boğaziçi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi, ‘İşte BU 2013 Öğrenci Proje Yarışması’ başvuruları başladı. Üniversite öğrencilerini yeni fikirler üretmeye, fikirlerini hayata geçirmeye teşvik etmeyi amaçlayan İşte BU 2013 Öğrenci Proje Yarışması, teknolojiye ve yenilikçiliğe dayalı girişimciliği desteklemeyi amaçlıyor.

 

 

Bu yıl teknolojik iş fikri alanında yapılacak İşte BU 2013 Öğrenci Proje Yarışması teknoloji tabanlı, ürün veya hizmete dönüştürülebilir, yenilikçi iş fikirlerini ortaya çıkartarak ödüllendirecek. Bu kapsamda, yarışmaya katılacak projelerin tamamen yeni bir teknolojiyi veya mevcut bir teknolojinin yeni bir alana uygulanmasını veya mevcut bir teknolojinin geliştirilmiş bir uygulamasını içermesi ve ticari başarı şansına sahip olması şartı aranıyor.

 

 

Yarışmaya 30 Ağustos 2013 tarihine dek online başvuru ile katılım mümkün. Katılım ve başvuru koşulları yarışma web sayfası ve facebook sayfasından izlenebilir.

Yarışma ile ilgili tüm detaylara istebu.org adresinden ulaşabilirsiniz.Yeni fikirler ve oluşumları merakla bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Çetin Koyuncu başlıklı makalemizde Çetin Koyuncu, çetin koyuncu kimdir ve çetin koyuncu network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ