Amway’in Türk Voleyboluna Destekleri Devam Ediyor

Amway’in Türk Voleyboluna Destekleri Devam Ediyor
REKLAM ALANI

Yaptığı Sponsorluk anlaşmaları ile devam eden Amway 3 yıldır sürdürdüğü desteği bu senede devam ettirmektedir.

 

Türkiye Voleybol Federasyonu, dünyanın lider doğrudan satış şirketi Amway ile sürdürdüğü sponsorluk anlaşmasını yeniledi. 2013 yılından bu yana tüm milli voleybol takımlarının resmi sponsoru olan Amway, TVF ile gerçekleştireceği yeni projeleriyle voleybolcuların yanında yer alıyor.

REKLAM ALANI

 

Dünyanın lider doğrudan satış şirketi Amway bu yılda voleybol sporunu desteklemeye devam edecek. 2013 yılından bu yana milli voleybol takımlarının resmi sponsoru olan Amway Türkiye Voleybol Federasyonu ile anlaşmasını yeniledi. Anlaşma çerçevesinde Türkiye Voleybol Federasyonu’na ürün tedarik eden Amway, ayrıca finansman desteğinde de bulunuyor. Bunların dışında Amway yine Türkiye Voleybol Federasyonu ile ortak olarak, Türkiye’de voleybol sporunun yaygınlaşmasını amaçlayan “Filenin Fidanları Projesi”ni de destekliyor.

 

Amway Avrupa Dış İlişkiler Kıdemli Bölge Müdürü Candan Çorbacıoğlu bu konuya ilişkin şu açıklamaları yaptı: “2016 yılı itibariyle 65 ilde 100,000 çocuğa ulaşan Filenin Fidanları projesini 2017 yılında 81 ilde 200,000 çocuğa çıkarmayı hedefliyoruz. Milli Takımlarımızın bu yıl takvimleri çok yoğun, büyük başarılara imza atacaklarına inancımız tam. Birlikte 2017 sezonunu başarı ile tamamlayacağız. Hem sahada hem de arka planda desteğimiz ve uzun soluklu sponsorluk birlikteliğimiz devam edecek.”

Bir önceki yazımız olan Pierre Cardin Kozmetik başlıklı makalemizde avrupa network, avrupa network üyelik ve avrupa networking hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ