QNet Süper Kupa Sponsoru Oldu

QNet Süper Kupa Sponsoru Oldu
REKLAM ALANI

qnetsüperkupa

Dünya da bir çok ülkede Milan gibi Büyük Klüplerede sponsor olan Qnet firmasının Süper Kupa’ya da sponsor olması dikkat çekiyor.İşte Fanatik Gazetesinden Yer alan haberin detayları;

 

REKLAM ALANI

Doğrudan satış sektörünün genç markalarından QNET, bu yıl 8. düzenlenen ve 2013 – 2014 Spor Toto Süper Lig Şampiyonu Fenerbahçe Spor Kulübü ile Ziraat Türkiye Kupası galibi Galatasaray Spor Kulübü arasında oynanacak Süper Kupa karşılaşmasının sponsoru oldu.

 

Elde edilecek olan tüm gelirin Soma’da yaşanan maden faciasında hayatını kaybeden maden işçilerinin ailelerine verileceği karşılaşmada, QNET de yaptığı sponsorlukla bu anlamlı maç sayesinde katkıda bulunmuş olacak.
Dünyada Formula 1 araç sponsorluğu ve İngiltere’nin Manchester City Futbol Kulübü ile doğrudan satış partnerliği anlaşması başta olmak üzere çeşitli spor etkinliklerine tüm faaliyette olduğu ilkelerde katkıda bulunan QNET Türkiye Genel Müdürü Cem Geyik, “Spor sponsorlarının giderek azaldığı günümüzde, Türk futboluna destek vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Özellikle, sponsoru olduğumuz maçın Somalı madenci ailelerine gönderilecek olması, sponsorluğumuzu daha anlamlı hale getiriyor. Bu sponsorluk, QNET’in “İnsanlığa Yardım Etmek İçin Kendinizi Geliştirin” felsefesiyle paralellik gösteriyor. Yaraların sarılmasında az olsa bir katkıda bulunmaktan çok mutluyuz” dedi. Manchester City ile üç yıl süreli olan sponsorluk içeriğinde marka kullanımının yanı sıra kurum felsefesine uygun olarak kurumsal sosyal sorumluluk işbirliklerini de üstlenenQNet, Türkiye’de bundan sonra da, topluma destek olma duygusuyla hareket etmeye devam edecek.

 

QNET Türkiye hakkında

Doğrudan satış sektöründe, 150’ye yakın ülkede 7 ana iş kolunda faaliyet gösteren Malezya merkezli QI Group’un Türkiye’de hizmet veren şirketi olan QNET Türkiye, online satış ve doğrudan satış kanalları üzerinden eğitim, tatil, lüks saat, mücevher, kişisel bakım, kozmetik ve ev aletleri gibi kategorilerde yüzlerce hayata dokunan ürünü tüketicilere sunuyor. Türkiye’de 2010 yılından bu yana hizmet veren ve doğrudan satış kadrosunda 70 bin kayıtlı bağımsız temsilcisi bulunan QNET, e-ticaret platformunu da müşterilerinin ve bağımsız üyelerinin hizmetine sunuyor.

 

Önümüzdeki dönemde Türkiye’de QNET ile daha hızlı büyümeyi ve daha çok ürün yelpazesiyle pazarda yer almayı hedefleyen QI Grup, Kuala Lumpur, Hong Kong ve Abu Dhabi’nin ardından İstanbul’u dördüncü lojistik üssü olarak konumlandırmak üzere çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Türkiye’de üretim yapmaya da başlayan QNET; diş macunu başta olmak üzere, renkli kozmetik, besin destekleyici tabletler, cilt bakım ve yeni diş grubu ürünlerini Kazakistan, Malezya, Endonezya, Gürcistan, Azerbaycan ülkelerine ihraç ediyor. QNET Türkiye, 2014 yılsonu itibariyle Türkiye’de faaliyet gösteren doğrudan satış firmaları arasında satış hacmi açısından ilk 3’e girmeyi hedefliyor.kaynak:fanatik

Bir önceki yazımız olan Avon Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam Ediyor başlıklı makalemizde avon, avon kampanyaları ve avon meme kanseri ile mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.