Jeunesse Üçüncü Kez DSN Global 100’ün İlk 15’inde

Jeunesse Üçüncü Kez DSN Global 100’ün İlk 15’inde
REKLAM ALANI

“Doğrudan Satış Haberleri” (DSN), doğrudan satış sektöründeki en büyük gelir getiren şirketlerin yıllık listesini yayımlayarak Jeunesse Global’i üçüncü kez ilk 15’e koydu. Jeunesse, 2019 geliri 1.1 milyar dolar ile listede 14’üncü sırada yer aldı.

Şirket, 2012 yılında DSN Global 100’de görücüye çıktı ve o zamandan beri her yıl listede yer aldı. Jeunesse, son beş yıldır en iyi 20 şirket arasında yer aldı ve bu süre zarfında şirketin yıllık satışları 1 milyar dolardan fazla tuttu.

    “Üçüncü kez DSN Global 100’de ilk 15 doğrudan satış şirketi arasında yer almak ve 2020 listesinde 14 numara olmak çok büyük bir onur,”

Jeunesse Baş Vekil Memuru Scott Lewis.

    “En içten tebriklerimiz, dünyadaki tüm Jeunesse Ailemize gidiyor. Misyonumuza olan tutkulu bağlılıkları ve her gün Jeunesse markasını dünya çapında genişletmek için gösterdikleri sıkı çalışma için gerçekten minnettarız. ”

Jeunesse, 11 Yıllık Doğrudan Satış Haberleri Global 100 Kutlaması’nın bir video yayını sırasında 1 Nisan sıralamasında 1 Nisan’da onurlandırıldı. Şirket ayrıca Doğrudan Satış onuruna çalışmak için en iyi yerler olarak adlandırılan sadece 11 şirketten biri olarak kabul edildi.

Bu ayrım, gizli ve anonim bir çalışan katılımı anketinin sonuçlarına dayanıyordu ve Jeunesse’nin onur kazandığı dördüncü yılı işaret ediyor.

Yıllık satışlarda minimum 100 milyon dolarlık yeni bir uygunluk gereksinimi ile 2020 Global 100 Listesinde 50 şirket yer aldı. Jeunesse, yıllık satışları milyar dolar veya daha fazla olan sadece 16 kişiden biriydi.

Jeunesse hakkında

Jeunesse, insanların genç görünmelerine ve hissetmelerine yardımcı olurken, potansiyellerini açığa vurmalarını sağlayarak dünyayı olumlu yönde etkileme misyonu olan küresel bir doğrudan satış şirketidir. Şirketin özel cilt bakımı ve beslenme ürünleri kapsamlı bir Y.E.S. Gençlik Geliştirme Sistemi.

Çok dilli müşteri hizmetleri, arka ofis desteği ve küresel kayıt sistemi ile Jeunesse, Türkiye’de dahil 145’ten fazla ülkedeki pazarlara 32 tam operasyonel ofis aracılığıyla yenilikçi ürünleri, eğitimi ve desteği paylaşmak için son teknoloji bir platform kullanmaktadır. Jeunesseglobal.com adresinde daha fazla bilgi alabilirsiniz.

kaynak:DSN

Bir önceki yazımız olan Akten Kozmetik, Thalia Natural Beauty markasıyla Ukrayna’nın önemli network marketing şirketlerinden Unice Multibrand’ın 2019 UniceAwards’ında “Yılın Favori Markası” seçildi başlıklı makalemizde akten kozmetik, akten kozmetik network ve akten network hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ