Ukash

Ukash
REKLAM ALANI

İnternette mobil ödeme yada sanal kart,paypal,vs, sistemlerini bir çoğumuz biliyordur.İşte bunlardan biri ve en eskilerinden olan ukash kart hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz.

 

REKLAM ALANI

Dünyanın bir çok ülkesinden uzun yıllardan beri kullanımda olan Ön Ödemeli kart sistemleri ülkemizde son yıllarda ukash ile birlikte oldukça fazla kişi tarafından sıkça kullanılmaktadır.Ukash kartlar  temel olarak internet’te alışveriş yapan kullanıcıların en büyük sıkıntısı olan güvensizlik problemini çözmek için düşünülmüş bir nevi sanal kredi kartıdır.Bu kart sistemi ile kullanıcılar internet üzerinden alışveriş yaparken aynı zamanda kredi kart bilgileri ve özel şahıs bilgilerini kullanmanıza gerek kalmıyor.Özellikle ülkemizde son yıllarda Büyük internet sitelerinin Hackerlar tarafından saldırılması sonucu kullanıcıların kredi kartı bilgilerinin çalınması ve kredi kartı dolandırıcılığı olaylarından sonra Türk kullanıcılar ukash kartları daha fazla kullanmaya başlamıştır.

 

 Ukash Kart, internet üzerinden alışveriş yapmanıza olanak sağlayan, son derece güvenli bir ödeme sistemidir. İgiltere merkezli dünyaca bilinen bir kuruluş olan Voucher Ltd nin tescilli markası olan Ukash Kart ile oyun, alışveriş, eğlence, bağış, sosyal medya vb içerikli sitelerde ödeme yapılması sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi vermek istemediğiniz durumlarda Ukash Kart ödeme sistemini kullanarak hiç bir güvenlik riski olmadan alışveriş yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

 

Ukash Kart dünya üzerindeki 18.000 den fazla alışveriş sitesinde ve ödeme noktasında kullanılabilmektedir. Özellikle kişisel bilgilerinizi saklamak istediğiniz alışverişlerinizde çok fazla ihtiyaç duyacağınız Ukash Kart, dünyanın en ünlü alışveriş sitelerinden de kolayca alışveriş yapmanızı sağlar.
Ukash Kart , üzerindeki 19 haneli benzersiz dijital şifresi ile, kimlik bilgilerinizi vermeden hızlı ve güvenli alışveriş yapmanızı sağlar.

 

Bir İngiliz Firması olan Smart Voice ait olan bu kartlar önümüzdeki yıllarda Ülkemizde daha çok kullanımının artması beklenmektedir.Bu noktada Ülkemizde Ukash kart satış hizmetleri veren firmalar mevcuttur ama ön ödemeli kart sisteminde  inanılmaz dolandırıcılık söz konusudur.

 

Network Marketing Türkiye olarak tavsiyemiz Ukash kart alırken öncelikle firmanın kurumsal firma olduğun emin olmasınız ve iletişim bilgileri olduğundan emin olarak gerekirse iletişime geçtikten sonra bu kartlara sahip olmanızdır.

Bir önceki yazımız olan Sanal Satış Danışmanı başlıklı makalemizde crea info ne demek, creainfo ve sanal asistan hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ