Etkinlik Fabrikam

Etkinlik Fabrikam
REKLAM ALANI

etkinlikfarbikam

 

Network marketing Türkiye olarak Doğrudan satış sektöründe olduğu kadar,paralel sektör olan internet ve yeni projeleride sizlerle haber kategorimizde paylaşmaya devam ediyoruz.İşte yakın zaman da dikkat çeken projelerden biri de etkinlik fabrikam projesidir.

REKLAM ALANI

 

Etkinlik Fabrikam Nedir?

EtkinlikFabrikam herkesin kendi etkinliklerini/organizasyonlarını ınternet üzerinden tanıtabilecekleri ve etkinlik biletlerini organizasyonun büyüklüğü veya küçüklüğü farketmeden internetten satabilecekleri yeni nesil bir biletleme platformudur.

 

Etkinlik Fabrikam internetteki bilet gişenizdir! EtkinlikFabrikam.com websitesi ile herkes kendi etkinliklerini/organizasyonlarını internet üzerinden tanıtabilecek ve etkinlik biletlerini organizasyonun büyüklüğü veya küçüklüğü farketmeden internetten satabilecek. Kendileri bu websitesine giderek ‘Etkinlik Yarat’ bölümünden kendi etkinliklerini oluşturup, bilet satabilecekleri bir web sayfasına sahip olacak. Ayrıca eğer organizatörler etkinliğin biletlerinin kesin olarak satılacağından emin değillerse ‘Etkinlik Yarat’ yerine ‘Crowdfund Your Event’ modelini kullanarak da etkinliklerinin önce başarısını ölçüp daha sonra etkinliği gerçekleştirebilirler. Özet olarak bireylere ve organizatörlere her türlü etkinliği tanıtabilecekleri ve biletlerini kolayca internetten satabilecekleri bir platform sunmayı amaçlıyoruz.

Son Dönemde dikkat çeken internet projelerinin bazıları maalesef başarılı olamadan kapanabiliyor.Dileriz etkinlik fabrikam bu güzel proje ile kalıcı bir yer edinir.Etkinlik Fabrikam ile ilgili tüm bilgilere etkinlikfabrikam.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tupperware Türkiye Hedef Büyüttü başlıklı makalemizde tupperware, tupperware çalışma sistemi ve Tupperware ev toplantıları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ